Pārsteigums! Privātmājas Ziemassvētku eglītē Austrālijā uzrāpusies koala
Foto: Caters News/Scanpix/LETA

Kādu Austrālijā, Adelaides tuvumā dzīvojošu ģimeni pēc atgriešanās mājās sagaidījis negaidīts pārsteigums – Ziemassvētku eglītē, kas uzstādīta viesistabā, uzrāpusies koala, vēstī "ABC News".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mājas saimniece atklājusi, ka, ieraugot mākslīgajā eglītē sēdošu koalu, kuru ieskāvuši rotājumi, bijusi šokā. "Kad atgriezos mājās no darba, suns zibens ātrumā steidza Ziemassvētku eglītes virzienā. Tad pamanīju, ka visi rotājumi ir uz zemes," stāsta saimniece. Taču suns esot manāmi vērsis uzmanību augšup. Tajā brīdī sieviete pamanījusi skaisto koalu, kas raudzījusies viņai tieši pretī.

Vēstīts, ka saimnieces meita atstājusi vaļā durvis, un tieši pa tām koala arī tikusi iekštelpās. "Parasti mēs aizslēdzam, taču šoreiz atstājām vaļā, lai suns varētu brīvi pārvietoties iekšā un ārā. Viņa izgāja uz pāris stundām. Atgriezāmies kopā, un tad arī pamanījām koalu."

Lai noņemtu koalu no Ziemassvētku eglītes, saimniece izsaukusi profesionāļus. Viņa gan piebildusi, ka sākotnēji viņiem šķitis, ka šis zvans kvalificējams kā joku. "Es zināju, kā koalas var reaģēt, tāpēc nolēmu šo darbiņu atstāt speciālistu rokās," sacījusi negaidītā pārsteiguma atradēja.

Koalu nemaz nebijis tik viegli no koka noņemt. Saimniece dalījās novērojumos, ka dzīvnieciņam šķietami bijis tur visnotaļ ērti. Taču atbrīvošanas "misija" noslēgusies bez aizķeršanās – koala izlaista laukā un devusies savās gaitās. Saimniecei gribētos domāt, ka tā nebūs pēdējā reize, kad mazo dzīvnieciņu satiek.

Tags

Ziemassvētki Ziemassvētku eglīte Koala
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form