Mīlošas mājas meklē Kitijs – runcis ar īpašām vajadzībām
Foto: Publicitātes foto

Ja esi ruda runča meklējumos vai zini kādu, kurš pēc šāda mīluļa alkst, iepazīstinām ar Kitiju – septiņus gadus vecu runci, kura veselības problēmu dēļ iepriekšējie saimnieki no viņa atteikušies. Tomēr Kitijs nenokar galvu – viņš aizvien cer, ka pavisam drīz varēs doties uz savām jaunajām un ilgtermiņa mājām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Runcis atrodas biedrības "Cat Care Community" paspārnē. Viņam ir vairākas veselības problēmas, kuru dēļ iepriekšējie saimnieki bija spiesti Kitiju vest uz veterināro klīniku. Diemžēl, naudas ārstēšanai viņiem nebija, tāpēc ārstēšanas izmaksas uzņēmās segt biedrība. Neskatoties uz šo palīdzību, viņi atteikušies Kitiju ņemt atpakaļ.

Foto: Publicitātes foto

"Kitijam ir slimas aknas, visu atlikušo mūžu vajadzēs ēst speciālu barību," informē biedrība. "Bet tieši tāpat viņam vajadzīgas siltas mājas un mīlošs saimnieks." Runcis ir kastrēts un spēka pilnbriedā, taču neatteiksies arī no mīļošanās un pieglaušanās.

Par Kitiju vairāk uzzini šeit. Ar viņu vari tuvāk iepazīties Rīgā, zvanot pa tālruni +371 22346437 vai +371 22346437.

Kā zināms, patversmēs visā Latvija savu cilvēku gaida liels skaits dzīvnieku. Sludinājumus vari atrast vietnē "Pukainis.lv".

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form