Iepazīsties! Ārčijs, Vālodze un citi pūkaiņi, kas meklē mājas
Foto: Publicitātes foto

Vai esi gatavs mājās uzņemt jaunu ģimenes locekli? Ja tā, iepazīstinām ar pieciem pūkaiņiem – diviem suņiem un trīs kaķiem, kuri jau tuvākajā laikā katru vakaru varētu ieritināties tev azotē vai nogulties pie kājām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā zināms, patversmēs visā Latvija savu cilvēku gaida liels skaits dzīvnieku. Dažādus sludinājumus vari atrast vietnē "Pukainis.lv". Visi šajā rakstā minētie mājas mīluļi šobrīd atrodas Jēkabpils dzīvnieku patversmē.

Ārčijs ir 11 gadus vecs gludspalvainā takša sugas pārstāvis. Patversmē suns nonāca pēc saimnieka nāves, pagājušā gada rudenī. Lai arī kādu brīdi Ārčijs dzīvoja kopā ar saimnieka sievu, viņš ļoti skuma un pārdzīvoja, tāpēc no kopā dzīvošanas nekas nesanāca, skaidro "Dzīvnieku aizsardzības grupas" pārstāvji.

Kad Ārčijs nonāca patversmē, viņa veselības stāvoklis vērtēts kā ļoti slikts – suns bija pārbarots un kustējās ar lielām grūtībām. "Patversmē sunim nozīmēja diētisko barību un daudz kustību. Ārčijs nu ir kļuvis par dzīvespriecīgu suni. Patversmē viņš ir liels draugs visiem kaķiem, kā arī ir ļoti sadraudzējies ar citu suni. Sunim ir ļoti nepieciešamas garas pastaigas, un to patversmē šobrīd nodrošina atsevišķi brīvprātīgie," vēstīts sludinājumā. Ārčijs tiek raksturots kā gudrs un mīļš suns, kurš būtu ideāls draugs kādam senioru pārim, kuram patīk garas pastaigas un mierīgi vakari. Vairāk par Ārčiju uzzini šeit.

Savukārt Vālodze šobrīd atrodas Alūksnē, patversmē "Astes un Ūsas". Kaķenei ir trīs gadi, un viņas daba tiek raksturota kā jau īstam kaķim pienākas. "Kad vēlas, var būt ļoti mīlīga, kad nav garastāvokļa, vēlas gulēt un vērot apkārt notiekošo," skaidrots paziņojumā. Ja gribi uzzināt ko vairāk par Vālodzi, ieskaties šeit.

Fičaram ir tikai seši mēneši, un viņa uzvedība arī ir atbilstoša vecumam. "Dziļais acu skatiens vien norāda uz motivētu un precīzu kaķa pienākumu izpildi. Perspektīvs mednieks ar graciozu skatu un pašpārliecības pilnu uzvedību," tā Fičaru raksturojuši patversmē. Vairāk par kaķēnu lasi šeit.

Valmieras dzīvnieku patversmē šobrīd mīt arī suņu dāma Džīna. Viņai ir septiņi gadi. Lielā auguma suņa daba tiek raksturota kā mierīga, nedaudz pat bailīga, bet pierodot viņa varētu kļūt par cilvēka labāko draugu. Tuvāk ar Džīnu vari iepazīties šeit.

Jau ilgstoši mājas tiek meklētas rudajam runcim, kurš atrodas "Cat Care Community" paspārnē. Viņam ir aptuveni 3–4 gadi, ir kastrēts, un nokārtojas tikai kastītē. Biedrības pārstāvji atzīmē, ka jaunajam rudā runča saimniekam būs īpaši jāseko līdzi viņa nieru veselībai, kā arī jādod speciālā barība. Lai gan šobrīd kaķis ir apgriezts, nākotnē tā spalva ataugs mīksta un pūkaina. Rudais runcis raksturots kā mīļš un draudzīgs, taču labāk iedzīvosies mājās bez suņiem un maziem bērniem. Vairāk uzzini šeit.

Tags

Dzīvnieku patversme
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam