Cilvēku pamesti un dzīves apdalīti – seši pūkaiņi māju meklējumos
Foto: Publicitātes foto

Katrs četrkājainais mīlulis patversmē nonāk citādi – viens atrasts uz ielas, citam mūžībā devies saimnieks, bet vēl no kāda iepriekšējais saimnieks atteicies. Lai arī kāds būtu dzīvnieka pagātnes stāsts, nākotnes vēlmes visiem ir vienādas. Viņi cer pēc iespējas ātrāk atrast jaunas mājas, kurās par viņiem rūpēsies, kur viņus lutinās un mīlēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā zināms, patversmēs visā Latvija savu cilvēku gaida daudz dzīvnieku. Dažādus sludinājumus vari atrast vietnē "Pukainis.lv".

Suņu dāmai Čitai ir septiņi gadi. Vidējā izmēra četrkājainais mīlulis meklē jaunas mājas, jo viņas iepriekšējie saimnieki pārvākušies uz dzīvi citur, taču Čitu līdzi nav ņēmuši. Ar nelielā auguma sunenīti vari iepazīties Alūksnē. Vairāk lasi šeit.

Savukārt Nočka vēl ir absolūts mazulis. Kucēnam ir tikai seši mēneši, un viņu kopā ar mammu atrada kādā pamestā ēkā. Tur pūkaiņi paši cīnījušies par izdzīvošanu. Šobrīd Nočka dzīvo patversmē un no pārbiedēta mazuļa pārvēršas jau rotaļīgākā mājas mīlulī. Nočka labprāt iepazīstas ar visu jauno, kā arī labi sadzīvo ar citiem biedriem. Par iespējamām attiecībām ar kaķiem patversmes pārstāvjiem pagaidām spriest ir grūti. Vairāk par suņu dāmu ar ogļu melno kažociņu uzzini šeit.

Maksam ir 10 mēneši. Lūk, ko raksta patversmes brīvprātīgais, kas labi pārzina Maksa dzīvesstāstu: "Savācu Maksiku no saimnieces, kas par viņu nerūpējās un sūdzējās, ka suns visu esot nočurājis un es esot viņai iedevis slimu suni. Kad sākām skaidrot situāciju, izrādījās, ka sunītim iemācītas tualetes lietas, bet pēc tam suns atdots citiem cilvēkiem un viņi paši aizbraukuši prom. Atgriežoties atpakaļ, suns arī sācis mājās čurāt. Šobrīd viņam nekādu problēmu ar tualetes apmeklēšanu nav. Pagaidu mājās viņš esot burvīgs, maigs un paklausīgs suns." Makss dzimis 2020. gada 10. jūnijā, kastrēts, potēts, ir čips. Māk iet pavadā, pret citiem suņiem ir ļoti draudzīgs. Vairāk uzzini šeit.

Ja esi kaķa meklējumos vai zini kādu, kurš labprāt ģimenē ielaistu murrātāju, iepazīstinām ar Murīti! Nosvērtajai kaķenītei ir trīs gadi, kura, kā raksta patversmes pārstāvji, "ļoti meklē iespēju atkal uzticēties cilvēkam pēc lielas nodevības." Murītei piemērotas būs tās mājas, kurās tiek ievērots mierīgs dzīves ritms. Vairāk uzzini šeit.

Barsikam drīz apritēs pusapaļa – 1,5 gada dzimšanas diena. Draudzīgais kaķēns labprāt spēlējas ar bumbiņu un ir pieradis pie kārtības un tīrības. Ir attārpots un kastrēts. Ar Barsiku vari iepazīties Rīgā, vairāk uzzini šeit.

Savukārt skaistais zilo acu īpašnieks ir Simis. Viņš patversmē nonācis pēc tam, kad kaķa saimniece nogādāta sociālās aprūpes namā. Šobrīd četrus gadus vecais puika atrodas Alūksnē. Vairāk lasi šeit.

Tags

Dzīvnieku patversme
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form