Foto: Patversmes 'Labās mājas' kaķēni, kas meklē savas mājas
Foto: Publicitātes foto

Dzīvnieka pieņemšana ģimenē ir liels solis, kas pirms tam nopietni jāizver no visām pusēm. Ja esi nosliecies par labu šim lēmumam, variants ir nevis pūkaini pirkt, bet gan kādam dzīvniekam, kurš šobrīd mīt patversmē, dot iespēju dzīvi sākt vēlreiz.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai arī tipiskais kaķēnu laiks vēlā pavasarī un vasarā jau ir aiz muguras, patversmē "Labās mājas" joprojām nonāk kaķēni, kuri tad nu ir savu īsto māju meklējumos. Kaķēni ir dažāda vecuma un kažoka krāsojuma, kā arī dažādas brašuma pakāpes. Kādam uzreiz interesē kas telpā ienācis, jāinspicē un gar kājām jāmaisās. Kāds vispār nav pamanījies apsveicināties, jo jādauzās, jāblēņojas un vispār beidzot jānoķer tā brāļa aste. Kāds atkal maigāks un pieticīgāks pēc dabas un gaida iedrošinājumu, ka var un vajag draudzēties. Atliek tik iepazīties un atrast savu īsto draugu!

Te, lūk, vairāki kaķēni, kas meklē saimnieku!

Ja vēlies iepazīties tuvāk ar kādu no patversmes "Labās mājas" kaķēniem, zvani pa tālruni +371 26617636.

Tags

Dzīvnieku patversme Kaķis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form