Mīluļu slepenā dzīve Latvijas versijā – sabiedrībā zināmu cilvēku mājdzīvnieku nedarbi
Foto: DELFI kolāža

Sagrauzta televizora pults, čības gultā, ūdens plūdi – tie ir tikai daži no Andra Buļa, Ievas Bondares, Jura Kaukuļa, Amuna Davis un citu populāru mākslinieku mīluļu nedarbiem. Tomēr Ziemassvētkos arī palaidņi ir pelnījuši kādu lielisku Ziemassvētku dāvanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Daces Volfartes suns Versa atkorķē pudeles

Ja veidotu četrkājaino palaidņu topu, tad kādreiz aktiera Kristiana Kareļina, bet tagad viņa mammas, bijušās operdziedātājas Daces Volfartes garspalvainais vācu aitu suns Versa ieņemtu godpilno pirmo vietu. "Nu pilnīgs "Viens pats mājās"! Kad Versai bija nepilns gadiņš, atstājām viņu uz stundiņu mājās vienu pašu. Tolaik vēl nezinājām, ka suņu meitenei mīļākā nodarbošanās ir plastmasas pudeļu korķu atskrūvēšana! Kad pārradāmies mājās – skats bija iespaidīgs – pa grīdu pludoja aptuveni 10 litri ūdens! Kristians tikai toreiz noteica: "Labi, ka tā nebija kola!"," ar smaidu notikumu atceras Dace Volfarte.

Amuna Davis draiskulīgās Demia un Gia izmēģina kosmētiku

Nedarbi, kurus friziera, meikapa meistara un "drag queen" Amuna Davis, īstajā vārdā Dāvja Ķimeņa, burvīgās un draiskulīgās franču buldogu meitenes Demia un Gia reiz pastrādājušas, ir iespaidīgi. Ja esi bijis aizmāršīgs un atstājis maisiņus ar gružiem vai miskasti mīļumiņiem pieejamā vietā, tad pēcāk visu saturu ieraudzīsi izārdītu pa visu māju. Bet pats lielākais nedarbs, ko Dāvja mīlules ir paveikušas, ir patiesi grandiozs! Reiz, kad draiskules bija vienas pašas mājās, tās bija piekļuvušas kādas lielas dekoratīvās kosmētikas kompānijas dāvanu kastes saturam. Rezultātā visa kaste bija izārdīta, visas lūpu krāsas sagrauztas, bet pašu vaininieču Demias un Gias purniņi nosmērēti ar lūpukrāsu, tušu un tonālo krēmu! "Suņu meitenes visu laiku vēro, kā darbojos ar kosmētiku, tādēļ, acīmredzot, arī pašas izlēma pamēģināt," nu jau ar smaidu Dāvis atceras notikumu.

Jura Kaukuļa Baldurs dzied vijoles un mandolīnas pavadībā

Baltais skaistulis Baldurs, haskija un Šveices ganu suņa mīlas dēkas auglis, ir ļoti muzikāls suns. Un kā nu ne, jo ir taču dziedātāja Jura Kaukuļa un Aijas Kaukules ģimenes mīlulis! "It īpaši Baldurs ir iemīļojis vijoli un mandolīnu – vienmēr dzied līdzi! Bet, kad reiz bija jāfilmējas reklāmā, nekādi nevarējām pierunāt padziedāt," atklāj Aija. Starp citu, arī Baldurs, kad mājās paliek viens, pa retam sastrādā kādu nedarbu. Visbiežāk – saimnieku čības tiek aiznestas un glīti noliktas gultā uz spilveniem.

Andra Buļa sunīte Grēta skatās dzīvnieku raidījumus

Aktiera Andra Buļa bokseru šķirnes sunīte Grēta ģimenē ir ļoti mīlēta un gudra – māk pati atvērt durvis un tad dodas, kurp deguns rāda! Bet viena no Grētas iecienītākajām nodarbēm, sevišķi aukstos ziemas vakaros, ir skatīties televizoru! Un nevis vienkārši kaut ko, bet dzīvnieku raidījumus. Bet kas notiek, ja saimnieki izdomā pārslēgt TV kanālu? Tad Grēta protestē – grauž pulti, žurnālus un pat biezpiena paku. Un tas viss vienā vakarā! Tāpēc tagad, Buļu ģimenē, visas lietas stāv noliktas vismaz metru virs zemes.

Ievas Bondares mīluļiem savs adventes gardumu kalendārs

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kārumi dara tavu sunīti laimīgu, savukārt ārkārtīgi laimīgais mīlulis padara laimīgu tevi. Un galu galā, dalīts prieks ir dubultprieks! – pārliecināta ir māksliniece Ieva Bondare, kuras ikdienu bagātāku dara trīs suņi: dalmācietis Merlo, labradora meitene Rosē un Vesthailendas baltais terjers Oso. "Agrāk man vienmēr bija Adventes kalendāri bērniem! Tagad viņi ir jau ir izauguši, tādēļ ar kārumiem Ziemassvētku gaidīšanas laikā lutinām mūsu četrkājainos mīluļus. Vakar atvērām pirmo paciņu un šorīt jau visi trīs gaidīja pie lielās kastes pēc nākamā garduma! Našķi palīdz trenēt komandas un ir apbalvojums par labu uzvedību," stāsta Ieva.

Ilonas Birģeles runčuka Mocarta attiecības ar eglīti

Ērģelnieces Ilonas Birģeles piecgadīgais runčuks, vārdā Mocarts (savulaik Stirnienes baznīcas kaķis), savos pirmajos Ziemassvētkos esot tā nobijies no lielās egles, ka pārbīlī uzskrējis trīsmetrīgās egles galotnē. Kaķēns pārlaidis pirmo izbīli un tikai krietni vēlāk ar lielām pūlēm pierunāts nokāpt lejā. Tagad Mocartam Ziemassvētku egles vairs neizraisa nekādu interesi un pat eglīšu rotājumus var kārt visā eglītē, ne tikai augšējos zaros. Taču tad, kad eglē tiek iededzinātas sveces – tad gan Mocarts pievērš uzmanību un uzmanīgi vēro svecīšu liesmiņas.

Rūtai Dūdumai paklausīga labradoru meitene Pino

Dziedātājas Rūtas Dūdumas-Ķirses un komponista Jāņa Ķirša ģimenē jau piecus gadus neskaitāmus prieka brīžus sniedz labi audzināta un pieklājīga labradoru meitene Pino. Lepoties ar bagātīgu nedarbu skaitu saimnieki nevar. Ja nu vien kādreiz ir sagrauzts kāds interneta vads, zeķes un kurpes Pino tiešām neinteresē! Mākslinieki savam mīlulim šogad zem Ziemassvētku eglītes plāno nolikt Pino iecienītākos kārumus.

18. un 19. decembrī Ķīpsalā notiks mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde "PetExpo 2021", kur vienkopus varēs aplūkot četrkājainos aristokrātus – visdažādāko šķirņu suņus un kaķus no septiņām valstīm. "Nāc ar visu ģimeni uz izstādi, vēro mīluļu skaistumkonkursus, izdevīgi iepērcies un iepriecini savu mīluli!" aicina izstādes rīkotāji. Plašāku informāciju par izstādi meklē www.petexpo.lv.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form