sadarbībā ar trektours
Noteikumi dalībai izlozē
1. Pieteikties izlozē var līdz 2024. gada 30. maijam (ieskaitot) interneta vietnē delfi.lv.

2. Lai piedalītos izlozē, dalībniekam ir jātbild pareizi uz visiem jautājumiem un jāatstāj sava kontaktinformācija (e-pasta adrese).

3. Izlozē piedalās tikai unikāla e-pasta adrese.

4. Balvu fonds - viena dāvanu karte 100 eiro vērtībā no tirdzniecības centra "Akropole" un 2 dalības biļetes Kuldīgas pārgājienā.

5. Balvas laimētājus pēc nejaušības principa, proti, caur https://www.random.org/ vai excel RAND funkciju, nosaka konkursa rīkotājs AS "DELFI" 2024. gada 31. maijā.
6. Konkursa rīkotāji sazināsies ar balvas laimētājiem par to saņemšanu ne vēlāk kā līdz 2024. gada 3. jūnijam.

7. Ja laimētājs neatbild uz e-pastu 5 (piecu) darba dienu laikā no tā nosūtīšanas, AS "DELFI" ir tiesīgs veikt atkārtotu izlozi un izlozēt citu laimētāju, ievērojot šo noteikumu kārtību.

8. Katram izlozes dalībniekam ir tiesības ar testa rezultātiem dalīties sociālajos tīklos.

9. Izlozes norises laikā AS “DELFI” veic personas datu (e-pasts) ievākšanu un apstrādi, lai noteiktu balvas laimētāju. E-pasta adrese nepieciešama, lai nodrošinātu dalībnieka identifikāciju laimesta gadījumā un varētu pēc iespējas ātrāk sazināties ar dalībnieku laimesta gadījumā. AS “DELFI” izlozes dalībnieku personas dati tiek dzēsti ne vēlāk kā 3 (trīs) mēnešu laikā no izlozes dienas.

Projekts sadarbībā ar:
SATURS
Ketija Nuķe-Osīte
REDAKTORS
Kristīne Melne
DIZAINS
Oskars Dreģis
IZSTRĀDE
Krišjānis Bušs
PROJEKTU VADĪBA
Ēriks Radželis
MEDIJU KOMUNIKĀCIJAS EKSPERTS
Lauma Simanoviča
Copyright © 2023 AS DELFI. All rights reserved.