Latvijas atklājējs

Noteikumi

  1. 1. Balsojums norisinās no 2022. gada 17. janvāra līdz 6. marta pulksten 23.59 interneta vietnē delfi.lv.
  2. 2. Balsojums norisinās sešās dažādās kategorijās jeb sešās kārtās. Balsošana notiek, atzīmējot izvēlēto kategorijas nominantu.
  3. 3. Katrā kategorijā pēdējās trīs balsošanas dienas balsu skaits publiski nebūs redzams.
  4. 4. Balsošanas dalībnieks (balsotājs) drīkst balsot atkārtoti no vienas IP adreses, bet ne biežāk kā vienu reizi 24 stundu laikā, izvēloties vienu balsojuma dalībnieku kā savu favorītu.
  5. 5. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja tiek lietots reklāmbloķētājs.
  6. 6. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja esat ārpus Latvijas.
  7. 7. Balsotājs balsojumā drīkst iesniegt savu pretendentu dalībai balsojumā. Ja personas ieteikumu skaits sasniegs 15% no kopīgā balsojumu skaita konkrētajā balsojuma kārtā, persona tiks pievienota pārējiem balsojuma dalībniekiem.
  8. 8. Katras balsojuma kategorijas uzvarētājs tiks paziņots portālā “Delfi”. Konkursa organizatori ar uzvarētāju sazināsies personīgi.
  9. 9. Balsojot par kādu no dalībniekiem, iespējams piedalīties izlozē. Dalībai izlozē iespējams reģistrēties katrā balsošanas reizē, bet ne biežāk kā vienu reizi 24 stundu laikā. Noslēdzoties katrai balsojuma kārtai, no visiem kategorijas balsojuma periodā iesniegtajiem e-pastiem izlozes kārtībā tiks izvēlēts viens, kurš saņems čemodānu ar “National Geographic” un “Delfi” suvenīriem, bet balsojuma noslēgumā 8. martā no visiem balsojuma laikā iesniegtajiem e-pastiem izlozes kārtībā tiks izvēlēti viens, kurš saņems galveno balvu – “iPhone 14”.
  10. 10. Reģistrējoties konkursa izlozei, balsotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar tās noteikumiem, kā arī piekrīt, ka AS “DELFI” ir tiesīga apstrādāt balsotāja datus šī konkursa ietvaros, veicot izlozi pareizo atbilžu iesniedzējiem pēc nejaušības principa, t.i., ar savstarpējo sakarību metodes palīdzību.