Fоtо: Guntis Bērziņš

Viņas uzvārds sporta līdzjutējiem ar stāžu noteikti nebūs svešs – 90. gadu vidū Jeļena Blaževiča olimpiskajās spēlēs Atlantā un pasaules čempionātā Atēnās trīssoļlēkšanas sacensībās ieņēma vietas labāko astotniekā. Ja vieglatlētikai esat sekojis līdzi padziļināti, tad atcerēsieties, ka ar trīssoļlēkšanu gana sekmīgi savulaik nodarbojās arī Jeļenas vīrs Jurijs. Taču tagad šo uzvārdu sporta pasaulē iznes abu jaunākā meita Kristīne Blaževiča, kura ASV studentu čempionātā sevi apliecinājusi, kā vienu no labākajām daudzcīņniecēm.

Runājot par savu potenciālu, viņa norāda, ka ikviens daudzcīņas sportists labprāt spēlējas ar kalkulatoru, ievadot disciplīnu rezultātus un iegūstot kopējo punktu summu. Pat ieliekot ļoti reālus skaitļus, ko varētu uzrādīt jau nākamgad, 6400 punktu robežu Kristīne var sasniegt. Nav šaubu, ka septiņcīņā Kristīnes rezultātus vienmēr mēģinās salīdzināt ar Ikaunieces iespēto. Laura 23 gadu vecumā pasaules čempionātā Pekinā izcīnīja bronzas medaļu, bet jau trīs gadus iepriekš bija ieguvusi sudraba medaļu Eiropas čempionātā un 9. vietu Londonas olimpiskajās spēlēs.

"Apzinos, ka manā vecumā viņa startēja labāk. Es mācos ilgāk, man tehnikas pilnveidošanai nepieciešams vairāk laika. Gribētos ticēt, ka izvēlos lēnāku progesu, bet ilgāku karjeru," stāsta Kristīne.

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Подпишись и читай:

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !