Foto: Cambuur

Aizvadītajā sezonā atguvis vārtu garšu Nīderlandē, uzbrucējs Roberts Uldriķis pirmo reizi karjerā ir jaunas darbavietas meklējumos – pēc trim gadiem "Cambuur" klubā laiks nākamajam solim. Viņš nenoliedz – šīs bijušas pirmās tik sentimentālās atvadas no kādas komandas, emociju un piedzīvotā bijis daudz, izdevies ierakstīt savu vārdu kluba vēsturē. Sekos solis nezināmajā.

Īstos piedāvājumus no klubiem Uldriķis vēl gaida. Bijusi konkrēta interese no viena "Eredivisie" kluba, kas pētījis latvieša spēles un tikšanās laikā arī detalizēti demonstrējis, kādu sniegumu laukumā sagaida no saviem uzbrucējiem. Janvārī latvieti bija atbraucis skatīties Vācijas Bundeslīgas kluba pārstāvis, un tovakar uzbrucējs iesita divus vārtus pirmajās piecās minūtēs. "Tobrīd teicu aģentam, lai printē jauno līgumu turpat stadionā," smejas Uldriķis.

Interese par Latvijas izlases uzbrucēja pakalpojumiem ir no dažādām valstīm – Polijas, Šveices, Anglijas. Arī Dienvidkorejas un citām Āzijas valstīm, taču – pagaidām Uldriķis uz turieni nesteidzas.

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!