ASV Demokrātu partijas ietekmīgi pārstāvji ir mudinājuši Buša administrāciju būt piesardzīgai, apsūdzot Irānu vardarbības veicināšanā Irākā, informē ārvalstu prese.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Līdz šim nav izdevies pārbaudīt pieņēmumus, ka ieroči tikuši piegādāti no Irānas, kā to apgalvo ASV. Demokrātu senators Kriss Dods apgalvo, ka Buša administrācija jau iepriekš ir mēģinājusi viltot pierādījumus, tāpēc viņš iesaka uz militārpersonu ziņojumiem raudzīties ar zināmu skepsi.
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.