Eiropas čempionāta finālturnīrā svētdien Serbijas basketbola izlase ar 75:64 (17:10, 21:18, 19:13,18:23) uzvarēja Vācijas valstsvienību, sagādājot vāciešiem otro zaudējumu pēc kārtas.

Serbijas izlasei tā bija ceturtā uzvara četrās spēlēs. Abas kmomandas pirms šīs spēles jau bija nodrošinājušas iekļūšanu nākamajā kārtā.

Dušana Ivkoviča vadītā komanda jau ar pirmajām spēles minūtēm izvirzījās vadībā un pārsvaru nje uz brīdi neatdeva. Pēdējās ceturtdaļas sākumā Serbijas pārsvars bija pat 18 punkti, bet Dirks Novickis un Kriss Kāmans palīdzēja Vācijai pietuvoties līdz 61:66 (vairāk nekā dikvas minūtes pirms pamatlaika beigām). Tomēr vēl vairāk saasināt cīņu vācieši nespēja, piedfz;ivojot zaudējumu.

Vācijas labā 25 punktus guva Dirks Novickis. Serbiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Duško Savanovičs, bet 15 punktus guva Nenads Krstičs.