Hakeru grupa 'Anonymous' uzlauž Izraēlas galvenās interneta vietnes
Foto: Reuters/Scanpix

Pasaules hakeru grupa "Anonymous" uzlauzusi vairākas Izraēlas valdības interneta vietnes, izsakot protestu pret to, kas notiek Gazā, ziņot portāls "Russia Today".

Hakeru grupa uzlauza vairākus simtus internetu vietņu. Piemēram, Izraēlas Tieslietu ministrijas un Izraēlas Nacionālās reklāmas aģentūras interneta vietnes.

Lielākā daļa internetu vietņu uzbrukumu atraidīja pāris stundu laikā, tagad liela daļa vietņu ir darba kārtībā.

"Mēs uzbrūkam Izraēlas valdībai vēl.. Izraēla, tu esi vāja! :(" sociālajā tīklā "Twitter" raksta viens no hakeru grupas aktīvistiem, kas pazīstams kā "AnonymousGlobo".Hakeru grupa veic DDoS uzbrukumu interneta vietnēm, sūtot resursam pieprasījumus no daudziem "zombētiem" datoriem vienlaikus, kas var traucēt vai pārtraukt interneta vietnes darbību, ja servera resursi nav pietiekami šo pieprasījumu apstrādei.

Pagājušā mēneša sākumā "Anonymous" paziņoja par operācijas "OpSaveGaze" sākšanu, taču intensīvi uzbrukumi sāka parādīties tikai pagājušajā nedēļā, kad nogalināja palestīnieti, kurš nēsāja hakeru grupai raksturīgo masku, ko viņi arī izmanto par savu simbolu.

Pirms diviem gadiem hakeru grupa uzbruka Izraēlas mājaslapām, nesot trīs miljardus dolāru zaudējumus, norāda portāls.

Tagad "Anonymous" aicina cilvēkus lejupielādēt programmatūru, kas ļautu izmantot viņu datorus DDoS uzbrukumiem Izraēlas interneta vietnēm.Tags

Anonymous Izraēla Twitter

Comment Form