Ķīnas pilsētā vasaras saulgriežus sagaida ar suņa gaļas dzīrēm
Foto: Shutterstock

Tuvojoties vasaras saulgriežiem, Ķīnas pilsētas Juiliņas iedzīvotāj steidz kaut, dalīt, tirgot un pagatavot suņus, kas ir sena reģiona tradīcija, vēsta laikraksts "The Washington Times".

Uz tirgus galdiem tiek dalīti, dīrāti un tirgoti suņu kautķermeņi, apraksta laikraksts. Cilvēki pulcējas pie klātiem galdiem, kuros godā celta suņa gaļa un dārzeņi, turpina medijs.

Vietējie iedzīvotāji tic, ka suņa gaļas ēšana vasaras saulgriežos palīdzēt tiem saglabāt veselību garajos ziemas mēnešos. Pēdējos gados pret šo gadsimtiem seno tradīciju gan arvien aktīvāk iestājas dzīvnieku tiesību aktīvisti.

Oponenti norāda, ka suņu ēšana veicina šo dzīvnieku zādzības, aktualizē higiēnas jautājumus un palielina trakumsērgas risku. Tikmēr pilsētas vadība distancējas no pasākuma un uzsver, ka nekādā veidā nepopularizē suņu ēšanas dzīres 21. jūnijā. 

Brīdinājums: video redzami beigti dzīvnieki.

Tags

Ķīna
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form