Paragvajiešu pāris beidzot salaulājies pēc 80 gadu kopdzīves
Foto: AFP/Scanpix

Pēc 80 gadu kopdzīves Paragvajā reliģiskā ceremonijā salaulājies sirmgalvju pāris, kuru mācītājs raksturojis kā "vecākos jaunlaulātos", ko sastapis savā praksē, vēsta raidsabiedrība BBC.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Laulību ceremonijā, kas notika pāra mājas dārzā, 103 gadus vecais līgavainis Hosē Manules Riella solīja mūžīgu mīlestību 99 gadus vecajai līgavai Martinai Lopesai.

Svinīgajā ceremonijā piedalījās liela daļa no jaunlaulāto astoņiem bērniem, 50 mazbērniem, 35 mazmazbērniem un 20 mazmazmazbērniem.

Jāatzīst, ka pāris jau 49 gadus ir saistījis savas attiecības civilā savienībā, bet nebija tās nostiprinājuši Dieva priekšā. Lopesas kundze norāda, ka ir ļoti saviļņota, ka viņas un vīra attiecības nu ir svētījis arī priesteris.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Paragvaja
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form