Jums šķiet, ka esat piedzīvojis ļoti neveiklus un mulsinošus brīžus savā dzīvē? Varbūt uzzinot par situācijām, kas ieguvušas pirmās vietas žurnāla "New Woman" konkursā "Visneveiklākā situācija", jums sevis piedzīvotais neliksies vairs tik apkaunojošs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Pirmo vietu ieguvis kādas jaunas māmiņas stāsts:

“Kādu pēcpusdienu stāvot rindā bankā, mana mazā meitiņa nolēma izlādēt uzkrājušos enerģiju un kārtīgi izskrieties. Pēc tam, kad apkārtējie cilvēki bija raidījuši uz mums nosodošus un aizkaitinātus skatienus, man beidzot izdevās meitu savaldīt. Es viņai pateicu, ka, ja viņa "tūlīt pat" nenomierināsies, viņa tiks sodīta.

Man par šausmām, viņa ieskatījās man acīs un tikpat draudīgā balsī atbildēja: "Ja tu tūlīt pat nelaidīsi mani vaļā, es pateikšu vecmāmiņai, ka redzēju, kā tu pagājušonakt bučoji tēta krāniņu!"

Pēc šī dialoga iestājās nāves klusums. Apklusa pat bankomāti. Es sakopoju pēdējās pašcieņas paliekas un ar meitu pie rokas izgāju no bankas. Ejot ārā pa durvīm aiz sevis dzirdēju smieklu vētru..."

Otrā vieta piešķirta kāda jaunekļa stāstam:

“Tas notika dienu pirms manas 18.dzimšanas dienas. Es biju mājās, bet mani vecāki bija devušies kaut kur ciemos, tāpēc es uzaicināju pie sevis savu draudzeni, lai pavadītu kopā romantisku vakaru.

Kad pēc mīlēšanās abi gulējām gultā, izdzirdējām, ka pirmajā stāvā zvana telefons. Es ierosināju aiznest savu draudzeni līdz telefonam “kukuragā”. Tā kā telefons zvanīja arvien uzstājīgāk, mēs devāmies lejā nepaguvuši apģērbties. Kad nokļuvām līdz pirmajam stāvam, negaidot tika iedegta gaisma, un vesels bars cilvēku iesaucās: "PĀRSTEIGUMS!!!" Tur nu stāvēja visa mana ģimene - tantes, onkuļi, vecvecāki, brālēni un māsīcas.

Mēs ar draudzeni stāvējām kā sasaluši, un šķita, ka tas velkas veselu mūžību. Kopš tā laika mūsu ģimenē neviens vairs nav mēģinājis rīkot pārsteiguma viesības."

Godpilno trešo vietu ieguvis stāsts par iepirkšanos: ”Viens no smieklīgākajiem "neveiklajiem gadījumiem", ko esmu dzirdējis, atgadījās ar kādu kundzi, kas bija nolēmusi iegādāties vairākas lietas nocenoto preču veikalā. Kad sieviete ar precēm tikusi līdz kasei, atklājies, ka vienai no precēm trūkst cenas zīmes.

Varat iedomāties šīs kundzes apjukumu, kad kasiere piegāja pie iekšējā telefona un paziņoja visam veikalam: "13.līnijā pārbaudiet cenu superlielajam "Tampax".

" It kā ar to vēl nebūtu gana, kāds veikala viņā galā bija pārklausījies un vārda "Tampax" vietā sadzirdējis "thumtacks" ("spraudītes"). Iekšējā telefona skaļrunī atskanēja lietišķa balss: "Vai tu domā tās, ko var iespraust ar pirkstu, vai tās, ko jādzen ar āmuru?"”

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form