Separātiste internetā lepojas ar skropstu tušu no notriektā MH17
Foto: Reuters/Scanpix

Kāda jauna sieviete no Ukrainas austrumu pilsētas Torezas šokējusi interneta lietotājus, sociālajā tīklā "Instagram" lepojoties ar "importa" skropstu tušu, kas esot iegūta pagājušajā nedēļā notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas avārijas vietā, vēsta vietne "by24.com".

Sieviete savā "Instagram" kontā "zolotosya" publicējusi fotogrāfiju ar zilu skropstu tušas flakoniņu, kā arī savu pašportretu pēc kosmētiskā līdzekļa pielietošanas.

"Tuša no Amsterdamas, bet, precīzāk, no lauka," bildes komentē jaunā sieviete, kas pati sevi raksturo kā "separātisti", kuru "kaitina un šķebina viss ukrainiskais". Komentāros jauniete norāda, ka tušu viņai iedevis kāds "pazīstams marodieris".

Ukrainas interneta lietotāji noskaidrojuši, ka "Instagram" lietotāja "zolotosya" ir Jekaterīna Parhomenko, kura patiešām dzīvo Torezā pavisam netālu no lidmašīnas nokrišanas vietas.

Kā pārliecinājās "Delfi", "Instagram" konts uz "zolotosya" vārda, domājams, ir dzēsts no sociālā tīkla. Tomēr internetā klejo ieraksta ekrānuzņēmumi.

"Malaysia Airlines" reisa Amsterdama  - Kualalumpura MH17 lidmašīnu "Boeing 777" ar 298 cilvēkiem uz klāja 17. jūlijā notrieca ar raķeti no promaskavisko kaujinieku kontrolētās teritorijas. Lidaparāts nokrita netālu no Torezas, visi pasažieru un apkalpes locekļi gāja bojā.

Kaujinieki un Kremlis, kurš tiek uzskatīts par ieroču, tai skaitā lidmašīnu notriekušās pretgaisa aizsardzības sistēmas piegādātāju separātistiem, saņēma plašu starptautisku kritiku par katastrofas izmeklēšanas kavēšanu un avārijas vietas pienācīgu neapsargāšanu. Medijos izskanējušas šokējošas ziņas par marodierismu lidmašīnas nokrišanas vietā.


Tags

Konflikts Ukrainā MH17 Ukraina

Comment Form