Sniegputenis Slovākijā un Čehijā paralizē satiksmi
Foto: DELFI Aculiecinieks

Spēcīgs sniegputenis plosījās Slovākijā naktī uz sestdienu, daudzviet paralizējot autotransporta un dzelzceļa satiksmi. sestdien sniegs sasniedza arī Čehiju, vēsta "Itar Tass".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dabas stihija sarežģīja situāciju Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, kur nakts laikā uzsniga 25 centimetrus bieza sniega sega.

Sniega dēļ lielākajā daļā automaģistrāļu ir apturēta kravas transporta kustība. Satiksme apgrūtināta arī citās pilsētās, piemēram, Popradā un Nitrā. Vairākos rajonos pārtraukta elektrības piegāde.

Arī Prāgu pārsteidza spēcīgs sniegputenis. Sniega sega Čehijas galvaspilsētā sasniedza 30 centimetrus, paralizējot satiksmi. Fiksētas daudzas avārijas, traucēta sabiedriskā transporta satiksme.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form