Vairāk nekā puse Krievijas iedzīvotāju jeb 56 procenti cer, ka nākamais prezidents pārtrauks karu Čečenijā, un tieši par to viņi ir gatavi atdot savu balsi gaidāmajās vēlēšanās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Par to aģentūru "Interfax" informēja Krievijas sabiedriskās domas aptaujas centra sociologi, atsaucoties uz aptaujas rezultātiem. Aptauja notika laikā no 21. līdz 24.janvārim un tajā piedalījās 1600 Krievijas iedzīvotāji.

Uz jautājumiem atbildēja Krievijas iedzīvotāji, kas vecāki par 18 gadiem 83 apdzīvotās vietās 31 federācijas subjektā.

Kā citus nākamā prezidenta uzdevumus 55 procenti respondentu minēja nepieciešamību atgūt Krievijai respektētas lielvalsts statusu.

54 procenti respondentu uzskata, ka nākamajam prezidentam vajadzētu nodrošināt likumību un kārtību valstī.

43 procenti aptaujas dalībnieku domā, ka nākamjam Krievijas prezidentam jāgarantē taisnīga līdzekļu sadale visu cilvēku interesēs. 38 procenti uzskata, ka viņa svarīgākais uzdevums būs panākt līdzekļu atdošanu vidusšķirai, kas tos zaudējuši reformu laikā. 37 procenti kā galveno minēja valsts pastiprinātu iejaukšanos ekonomikā.

Aptaujas dalībniekiem bija iespēja izvēlēties vairākus atbilžu variantus no dotajiem, tādēļ rezultāts pārsniedz 100 procentus.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form