Video: ASV zvejnieki palīdz dzemdēt milzu haizivij
Foto: Kadrs no video

ASV zvejnieki palīdzējuši milzīgai notvertai āmurhaizivij laist pasaulē mazuļus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta ārvalstu mediji, haizivs dzemdējusi vairāk nekā 20 mazuļus, bet vēlāk mirusi no zvejas laikā gūtajām traumām.

Mazuļi piedzimuši veseli un zvejnieki tos izlaiduši jūrā. Sākotnēji zvejnieki bija plānojuši brīvībā palaist arī mammu haizivi, tomēr iecere nav īstenojusies. 

Viens no zvejniekiem - Ešlijs Treviss - nofilmējis haizivs dzemdības. Vīrietis skaidrojis, ka pirmoreiz dzīvē redzējis, kā kāds piedzimst un "redzētais ir mainījis viņa dzīves uzskatus". 

Gigantiskās āmurhaizivis dzīvo siltos un mērenos ūdeņos - Atlantiskajā, Indijas un Klusajā okeānā, Karību jūrā, Vidusjūrā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form