Ziņu aģentūras "Reuters" rīcībā nonācis pagājušajā nedēļā uzņemts video no Ķīnas Dzjansu provinces, kurā kāds riteņbraucējs paspējis izglābties no iespaidīgas autokatastrofas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Novērošanas kameru uzņemtā video redzams, kā vīrietis vārdā Su gaida zaļo gaismu pie krustojuma, kamēr viņa virzienā brauc divas kravas automašīnas.

Viena kravas automašīna strauji nobremzēja, izraisot sadursmi ar aizmugurē braucošo spēkratu. Abas automašīnas slīdēja Su virzienā, kurš pēdējā brīdī paspējis reaģēt, nolēcot no sava elektrodivriteņa, lai pamuktu malā.

Negadījumā sadauzīts Su elektrodivritenis un trīs automašīnas.

Nelaimes gadījums noticis, jo lietus dēļ ceļš bijis slidens un kravas furgona vadītājs bremzējis pārāk vēlu.

Avārijā vieglus miesas bojājumus guvis tikai pasažieris pa priekšu braucošajā kravas automašīnā, pārējie negadījumā nav cietuši, ziņo "Reuters".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Ķīna
0
zinas-arzemes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form