18 dziesmas astoņpadsmitajā DELFI jubilejā: mūsu iemīļotā mūzika

DELFI kolektīvs nav tikai anonīma ziņu rakstītāju masa – gan redakcijā, gan IT nodaļā, gan pārdošanas daļā un citās uzņēmuma nodaļās strādā personības, kam mūzika ir nozīmīga ikdienas sastāvdaļa. Tāpēc papildus atbildībai turpināt informēt lasītājus arvien augstākā līmenī ķērāmies pie jaunas radošas idejas, ko vēl piedāvāt lasītāju labsajūtai. Un tā – DELFI 18. dzimšanas dienas noskaņās sākam piedāvāt izbaudīt mūsu darbinieku mīļākos skaņdarbus “Spotify”.

Turpmāk katru dienu kāds no DELFI darbiniekiem uz brīdi iejutīsies dīdžeja lomā un straumēšanas servisā “Spotify” piedāvās noklausīties savus mīļākos skaņdarbus jeb tā saukto pleilisti. Tā ikreiz sastāvēs no 18 skaņdarbiem – par godu astoņpadsmitajai DELFI jubilejai.

Pirmais startē DELFI galvenais redaktors Ingus Bērziņš. Ar paša izvēlētas mūzikas atskaņošanu viņu saista arī hobijs – veidot raidījumus Latvijas Universitātes radio “Naba” un dīdžejot dažādos Rīgas un Cēsu klubos un bāros.

Seko DELFI “Spotify” profilam, lai nepalaistu garām arī citas portāla darbinieku pleilistes.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.