close-ad

"Ceļš uz Lužņikiem" – jauns DELFI raidījums Pasaules kausa laikā

Kas ir Lužņiki? Jocīgs vārds, kas skan kaut kā slāviski, nodomās nezinātājs un nolems paskatīties sīkāk, ko īsti nozīmē jaunais DELFI raidījums "Ceļš uz Lužņikiem". Taču futbola cienītājiem lieki jautājumi neradīsies – skaidrs, ka Lužņiki ir stadions Maskavā, kurā šogad notiks cilvēces sporta notikuma nr. 1 – Pasaules kausa futbolā – finālspēle. Tātad ceļš uz Lužņikiem ir ceļš uz triumfu Pasaules kausā.

Sporta karaļa futbola lielākais notikums – FIFA Pasaules kauss 2018 – šogad norisināsies Krievijā 11 pilsētās, 12 stadionos vienlaicīgi, un DELFI ir saviem lasītājiem sagatavojis ne vien pārskatāmu sadaļu ar jaunākajām ziņām, komandu informāciju, kalendāru, rezultātiem un informāciju par katru stadionu, bet arī izglītojoši izklaidējošu raidījumu, kas sekos līdzi futbola pasaules kaislībām, – “Ceļš uz Lužņikiem”.

Raidījumu vadīs DELFI sociālo tīklu satura redaktors, kurš ir zināms arī kā "stand-up" komiķis, grupas "Singapūras satīns" dalībnieks un liels futbola jautājumu lietpratējs, – Edgars Bāliņš. Katrā raidījumā pie Edgara viesosies viens DELFI sporta žurnālists un kāds no "sporta veidu karaļa" līdzjutējiem, kas vienlaikus ir arī pazīstams Latvijas sabiedrībā citā ampluā, – tie būs literāti, aktieri u.tml. Tātad katrā raidījumā trīs cilvēki apspriedīs to, kas notiek Pasaules kausa laukumos, sekos rezultātu tabulām un aktivitātēm sociālajos tīklos – sporta aizkulisēm, rekordiem, skandāliem un amizantām situācijām, kā arī sniegs savas prognozes čempionāta virzībai. Tas viss, protams, tiks pasniegts izglītojoši atraktīvā mērcē, ar humora devu, jo par futbolu nav iespējams runāt tikai nopietnā gaisotnē – kā zināms, tas ir sporta veids, kur lieli vīri ne vien skaisti spēlē bumbu, bet arī tēlo, valstoties pa zālāju, kož viens otram plecā, sit ar pieri pa pieri un dara tamlīdzīgas muļķības.

Kā nu bez interaktivitātes mūsdienīgā medijā?! Tie Latvijas futbola pārņemtie, kuriem būs kas asprātīgs sakāms tviterī, diezgan droši var gaidīt, ka viņu atziņas tiks demonstrētas uz ekrāna raidījumā, tādēļ aicinām jūs izteikt savus jautājumus, atziņas un novērojumus sociālajos tīklos, pievienojot klāt tēmturi #CeļšUzLužņikiem.

"Ceļš uz Lužņikiem" priecēs ne tikai futbola līdzjutējus, bet jebkuru interesentu DELFI tiešraidē, jau sākot no 14. jūnija plkst. 11.00. Pirmajā raidījumā viesosies futbola fans Gustavs Terzens un DELFI Sporta nodaļas redaktors Uldis Strautmanis. Kopumā ir paredzēti deviņi raidījumi gandrīz katru pirmdienu un ceturtdienu plkst. 11.00 DELFI tiešraidē, bet precīzākam raidījuma demonstrēšanas grafikam iespējams sekot līdzi DELFI portālā. Savukārt, ja neizdodas raidījumu vērot tiešraidē, tad raidījumu ieraksti pilnā apjomā uz mūžīgiem laikiem visiem interesentiem būs pieejami DELFI sadaļā "Pasaules kauss futbolā".

Šis ir otrais raidījums, kuru DELFI piedāvā no savas jaunās daudzfunkcionālās interneta televīzijas studijas, par kuras izveidošanu vēstījām pirms mēneša. Taču skaidrs, ka šis nebūs pēdējais projekts, kas apdzīvos studiju. Jau 2018. gada laikā pie skatītājiem dosies vēl vismaz divi.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.