Uz saturu


DELFI 18 – priecīga ballīte holivudiskās noskaņās

Par godu portāla DELFI 18 gadu jubilejai 1. decembra vakarā "Cafe Film Noir" notika ballīte holivudiskās noskaņās. DELFI darbinieki un uzticamākie līdzstrādnieki, skaisti saposti, tikās, lai saņemtu balvas par gada iespaidīgākajiem sasniegumiem, piedalītos jautrās rotaļās, baudītu mākslinieku – mūsu sadarbības partneru – uzstāšanos.

Par DELFI gada projektu balvu saņēma krievu portāla redakcijas iespaidīgais veikums "Ļudi na graņice", labākā debija – latviešu portāla redaktore Airisa Ādamsone un e-žurnālu nodaļas sociālo tīklu redaktore Andra Čudare, bet Gada kolēģis, ko nosaka visu vairāk nekā 90 kolektīva biedru kopējā balsojumā – latviešu portāla redaktore Guna Gleizde (starp citu, otro gadu pēc kārtas) un pārdošanas daļas projektu vadītāja Elīna Jurkēviča. Artim Rozenlaukam no IT daļas – valdes priekšsēdētāja speciālbalva.

DELFI kolektīvu priecēja Lindas Leen, "Carnival Youth", "Astro'n'out" un "Dzelzs vilka" uzstāšanās, kā arī aizrautīgas rotaļas. 

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.