Uz saturu

DELFI aplikācija - viens no saldajiem kumosiņiem, ko saņem Bites klienti.

Lielisks piedāvājums – DELFI par brīvu! Sākotnēji šķitīs, ka tas ir joks, jo skaidrs taču, ka kopš aizvēsturiskiem laikiem ziņu portālu saturs un to aplikācijas jeb lietotnes Latvijā ir par velti. Bet, ja rēķinām arī to, ko maksājat par datu pārraidi savam operatoram? Tagad kļūst skaidra Bites jaunā piedāvājuma jēga – viss DELFI saturs jaunajā aplikācijā nepalielina jūsu rēķinu par internetu ne par vienu centu!

Pateicoties Bites un DELFI sadarbībai, DELFI iekļuvis ļoti cienījamā un mūsdienīgā kompānijā: šāda iespēja – netērēt interneta limitu, lietojot aplikāciju, attiecas uz "WhatsApp", "Twitter" un jau minēto DELFI.

Ko Bite pati saka par šādu izvēli?

"WhatsApp" aplikācija izvēlēta, jo to izmanto jau aptuveni viens miljards lietotāju visā pasaulē. Katru dienu tajā tiek nosūtīti vairāk kā 30 miljardi ziņu – gan teksta, gan video, gan balss ieraksta formātā. “Mūsu klienti izteica vēlmi aplikāciju piedāvājumam pievienot arī WhatsApp. Tā ir aplikācija, kas piedāvā vairāk nekā tikai čatu – tajā var sūtīt attēlus, atrašanās vietu, veidot grupu sarunas un daudz ko citu. Tādēļ arī esam vairāk nekā priecīgi, ka tagad mūsu klienti to varēs darīt neierobežoti,” – tā Bites pārstāve Oksana Stankeviča. Klienti varēs arī bezgalīgi čivināt "Twitter" kopā ar 310 miljoniem aktīvo lietotāju ik mēnesi.

Savukārt DELFI iekļauts brīvo aplikāciju komplektā, jo ir Latvijas lielākais ziņu portāls, un tā tikko pilnveidotā aplikācija piedāvā ne tikai ziņu saturu, bet arī plašu klāstu ziņu, padomu un rakstu dažādām interesēm no Cālis.lvTurismagids.lv,Tasty.lvRutks.lv utt.

“Mūsu tarifu plānos iekļautās bezmaksas aplikācijas klienti ļoti aktīvi izmanto un patērēto datu apjoms strauji aug. Piemēram, ja pirms gada aprīlī Bites klienti iztērēja 14 TB interneta bezmaksas aplikācijās, tad šogad jau šis apjoms ir dubultojies līdz 30 TB. Protams, savs nopelns tajā ir arī interneta ātrumam – ar 4G internetu vienā mirklī iespējams dalīties ar iespaidiem, lai arī kur tu atrastos,” lepojas Stankeviča.

Neierobežots interneta apjoms "WhatsApp", "Twitter", DELFI, kā arī "Facebook", "Draugiem.lv" un "Waze" ir pieejams ar Bites tarifu plāniem "Mākonis" un "Mazais mākonis".

Pievienojies

Jau 80 000 cilvēku ir lejuplādējuši DELFI ziņu aplikāciju,
pievienojies un uzzini pirmais!

DELFI mīl aplikācijas un tehnoloģijas, taču visvairāk mēs mīlam laimīgus lietotājus, tāpēc sniedz mums atsauksmes
un ieteikumus par to, ko vēl vēlies redzēt!
Tu esi DELFI panākumu atslēga, tāpēc izsaki savu viedokli
app@delfi.lv

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.