DELFI dzimšanas dienas balles kļūst arvien sirsnīgākas

26. novembris – Latvijas vadošā interneta ziņu medija DELFI dzimšanas diena. Šogad – jau septiņpadsmitā. Tālajā 1999. gada rudenī dzima mazais portāliņš, kurš laika gaitā kļuvis par Latvijas mediju vides stūrakmeni. DELFI darbinieki ikdienā melnu muti strādā, lai piegādātu kvalitatīvu saturu mūsu lasītājiem, bet prot arī priecāties. Šis ir stāsts par to, kā nosvinējām 17. dzimšanas dienu.

15 gadu jubileja pirms diviem gadiem, pateicoties pusapaļajam skaitlim, bija smalkā balle –savācāmies Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas augšējā stāvā uzvalkos un vakartērpos un visi jutāmies kā balles karalienes. Pērn "pases saņemšanu" nosvinējām, sapucējoties "divdesmito gadu Čikāgas" stilā un noskatoties izrādi "Kriminālās vakariņas". Turpretī šogad pasākuma veidotāji bija parūpējušies, lai DELFI darbinieki justos draudzīgi, sirsnīgi un viens otram tuvi.

Salīdzinoši nelielajā, bet tik ļoti mājīgajā restorānā "Annas dārzs" Mūkusalas ielā tika iekārtots pasākuma dizains zvaigžņu un kosmiskā stilā. Te DELFI ļaudis varēja gan paskatīties teleskopā, gan uzzināt savu nākotni, kas rakstīta zvaigznēs, profesionālas astroloģes interpretācijā, gan vienkārši justies draudzīgi, vērojot mūsu draugu – Aminatas, Dona, "Carnival Youth" un "Dzelzs vilka" uzstāšanos, dejojot, ejot rotaļās un visādi citādi lustīgi pavadot laiku.

Par omulību atbildēja Jānis Skutelis, kurš gan pieteica māksliniekus, gan pats izklaidēja DELFI kolektīvu ar jautrām intermēdijām, kuru pamatā bija mums visiem tik ļoti nepieciešamā spēja pasmieties pašiem par sevi – tai skaitā par tām daudzajām dīvainībām, kuras DELFI bieži publicē tajās portāla sadaļās, kas stāv ārpus nopietnās politikas, biznesa un starptautiskās situācijas.

Kā tas izskatījās – piedāvājam ieskatu fotoreportāžas veidā. Cerams, ka arī jūs pasmelsieties mūsu prieku, aizrautību un turpināsiet uzticēties mums, jo ik mēnesi 900 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju izvēlas uzzināt par notiekošo Latvijā un pasaulē ar DELFI starpniecību, un to mēs novērtējam, sakām jums, lasītāji, paldies un solāmies jūs nepievilt arī turpmāk.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.