Uz saturu

DELFI jaunā mobilā aplikācija – lai spriestu, jālejupielādē

Populārākais interneta ziņu medijs Latvijā DELFI jau vairāk nekā piecus gadus saviem lasītājiem nodrošina mobilajiem telefoniem pielāgotu versiju. Līdz šim, līdzīgi kā to izvēlējās darīt daudzi pasaules vadošie ziņu mediji, DELFI mobilo ierīču lietotājiem piedāvāja vienādu funkcionalitāti un izskatu kā mobilajā versijā, tā aplikācijā – citiem vārdiem, DELFI mobilās aplikācijas bija vienkāršots ietvars “m.delfi” versijai.

Ejot līdzi laikam, nu ir nolemts izvēlēties citu stratēģiju, dodoties virzienā, kas ir mūsdienīgāks un ievērojami uzlabos mūsu lietotāju pieredzi, kura atšķiras arī atkarībā no platformas, kuru izmantojat - “iOS” vai “Android”. Tagad tiks nodrošinātas tā sauktās natīvās aplikācijas – katra no DELFI aplikācijām ir īpaši un rūpīgi veidota, lai nodrošinātu labāko lietotāju pieredzi konkrētās platformas lietotājiem.

“Pēdējo 30 gadu laikā mūsu dzīvē parādījies milzums tehnisko inovāciju. Ziņu portāli parādījās tikai pirms 17 gadiem, taču jau tagad mēs zinām, ka nākotnē cilvēki nelasīs ziņas datoros, bet gan telefonos. Frāze mobile friendly mums nav tikai tukšs solījums, tā ir mūsu vīzija. Neskatoties uz to, ka jau pusmiljons Latvijas iedzīvotāju lasa DELFI savos telefonos, mēs ejam tālāk un ieviešam jaunu aplikāciju. Šī aplikācija atšķiras ne tikai ar jaunu dizainu un funkcijām, bet, galvenokārt, ar jauno iespēju "Mans DELFI" – tā ļauj katram lasītājam veidot savu personalizētu ziņu lenti, atlasot DELFI saturu pēc savas gaumes,” stāsta akciju sabiedrības DELFI valdes priekšsēdētājs Konstantīns Kuzikovs.

“Mans DELFI” nozīmē, ka aplikācijas lietotājs var izvēlēties dažādas ziņu kategorijas, kas viņu interesē, – piemēram, “Bizness” un “Sports”. Ja lietotājs izvēlējies šīs divas kategorijas, tad “Mans DELFI” ziņu lentē turpmāk parādīsies tikai ar šiem tematiem saistītas ziņas un nekas cits, kas lietotājam varētu šķist lieka informācija.

Lietotājiem ir iespēja būt daļai no DELFI satura veidotājiem, tāpēc piedāvājam izmantot uzlaboto un attiecīgajai platformai pielāgoto “DELFI Aculiecinieks” satura augšupielādēšanas formu. Tagad ērtāk un ātri var iesūtīt foto vai video.

Jaunums (vairāk gan tieši “Android” lietotājiem) ir arī iespēja pāršķirt DELFI kanālus, pārslidinot tos ar vienu pieskārienu, kas dos jums iespēju daudz ātrāk un ērtāk atrast sev interesējošos rakstus. Tāpat lietotājiem šobrīd piedāvājam iespēju ērti autorizēties mobilajā aplikācijā ar kādu no sociālo tīklu kontiem vai DELFI ID, lai varētu iesaistīties komentāru sadaļas diskusijās. Ja agrāk šī autorizācija bija jāveic regulāri, tad šobrīd sistēmā var ieiet, pierakstoties tikai vienu reizi.

DELFI aplikācijas lietotājiem ir pieejama arī “Iestatījumu” sadaļa, kurā katrs lietotājs var personalizēt savas aplikācijas izskatu, kā arī pieteikties push ziņojumiem, kas dos iespēju vienmēr pirmajam uzzināt par viskarstākajiem jaunumiem valstī un pasaulē. Tāpat “Iestatījumu” sadaļā var pieteikties jaunumiem epastā, lai reizi dienā saņemtu būtiskākās DELFI publicētās informācijas apkopojumu.

Pievienojies

Jau 80 000 cilvēku ir lejuplādējuši DELFI ziņu aplikāciju,
pievienojies un uzzini pirmais!

DELFI mīl aplikācijas un tehnoloģijas, taču visvairāk mēs mīlam laimīgus lietotājus, tāpēc sniedz mums atsauksmes
un ieteikumus par to, ko vēl vēlies redzēt!
Tu esi DELFI panākumu atslēga, tāpēc izsaki savu viedokli
app@delfi.lv

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.