Uz saturu

Filmu 'Vectēvs, kas bīstamāks par datoru' skatīsies Talsu novadā

Talsu novads ir tā pašvaldība, kura visnozīmīgāk kāpinājusi aktivitāti pašvaldību vēlēšanās, salīdzinot ar 2013. gadu. Tāpēc, turot solījumu, DELFI uz Talsiem uzreiz pēc pirmizrādes Rīgā aizvedīs Vara Braslas jauno filmu "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", kā arī pirms seansa noritēs tikšanās ar filmas radošo grupu, aktieriem un DELFI žurnālistiem. Tāpat DELFI sagatavos un publicēs īpašu reportāžu par dzīvi Talsu novadā. 

Filmas īpašais seanss norisināsies 23. augustā plkst. 19.00 Talsu Tautas namā, to bez maksas varēs apmeklēt 400 Talsu novada iedzīvotāji, kuri pirmie izņems ielūgumu. Saņemt ielūgumu uz filmu iespējams savā pilsētas vai pagasta pārvaldē laika posmā no 1. līdz 22. augustam.

2013. gadā Talsu novadā tikai 32,61% balsstiesīgo piedalījās pašvaldību vēlēšanās. Tā bija otrā zemākā aktivitāte no 119 Latvijas pašvaldībām. Šogad talsenieki sasparojās un nobalsoja 44,1% novada vēlētāju. Tā gan joprojām nav ne puse no kopējā vēlētāju skaita, tomēr, salīdzinot ar pārējo Latviju, tas ir lielākais progress – par 11,49 procentpunktiem labāk nekā iepriekšējā reizē.

DELFI komanda tāpat kā citi pilsoniski aktīvi un atbildīgi Latvijas iedzīvotāji priecājas par augsto vēlētāju aktivitāti šajās pašvaldību vēlēšanās. Jau stāstījām, ka priekšvēlēšanu laikā DELFI īstenoja apjomīgāko redakcionālo projektu šī medija pastāvēšanas vēsturē.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.