Kāda būs informācijas un zināšanu nākotne: DELFI skatuve 'Digital Freedom Festival'

Realizējot savu misiju – veidot ieinteresētu sabiedrību –, Latvijā vadošais ziņu portāls DELFI šoruden uzsācis sadarbību ar “Digital Freedom Festival”, kļūstot par vērienīgā tehnoloģiju pasākuma satura partneri un uz DELFI skatuves startējot ar īpašu mediju attīstībai un nākotnei veltītu programmu. 

Sadarbības ietvaros DELFI ne tikai saviem lasītājiem vēstīs par “Digital Freedom Festival” norisi un aplūkotajām tēmām, bet arī pasākuma ietvaros uz DELFI skatuves pulcēs dažādus ekspertus, lai kopā ielūkotos tehnoloģiju, informācijas un zināšanu mijiedarbības nākotnē. 

Mediji piedzīvo straujas izmaiņas. DELFI atrodas šo nemitīgo pārvērtību centrā. Mūs lasa, skatās un drīz arī klausīsies. Šīs izmaiņas aizrauj mūs pašus, un mēs kā vadošais ziņu medijs vēlamies dalīties ar mūsu aizrautību, zināšanām un pieredzi. Tieši tādēļ šoreiz esam nolēmuši ne tikai pildīt medija pamatuzdevumu un informēt, bet arī piedalīties tehnoloģiju pasākumā, uz DELFI skatuves pulcējot zinošus un aizrautīgus dažādu jomu ekspertus. Konstantīns Kuzikovs, DELFI  valdes priekšsēdētājs

Kā tehnoloģiju attīstība maina indivīda un sabiedrības informācijas patēriņa paradumus un zināšanas? Kā mainās mediji un to saturs? Kāda ir reklāmas nākotne un tās formas nākotnes medijos? Ko cilvēks vēlas lasīt un par kādu saturu viņš ir gatavs maksāt? – uz šiem un citiem jautājumiem kopā meklēsim atbildes "Digital Freedom Festival". 

Esam patiesi priecīgi par “Digital Freedom Festival” stratēģisko sadarbību ar DELFI. Mūsu partnera apņemšanās vēstīt par festivālu apliecina ne tikai DELFI ambīcijas nostiprināt savas līderpozīcijas progresīvu, modernu mediju topā, bet arī demonstrēt medija līderību viedokļa veidošanā Latvijas sabiedrībā par globāli aktuālām tēmām, kā, piemēram, mākslīgais intelekts, kiberdrošība, viedās pilsētas u.c. Kopā mūs sagaida saturiski aizraujošs ceļojums, kurā netrūks pasaules zināmāko nozares ekspertu komentāru, diskusiju, interviju, provokāciju un, protams, jautrības. Sekojiet. Lasiet. Uzziniet. Juris Šleiers, "Digital Freedom Festival" līdzdibinātājs 

Plašāka informācija par DELFI skatuves programmu “Digital Freedom Festival” sekos.

"Digital Freedom Festival" šogad norisināsies 30. novembrī un 1. decembrī Rīgā un pulcēs vairāk nekā 1500 jaunuzņēmējus, investorus, korporāciju pārstāvjus un politikas veidotājus no visas pasaules. Šogad tehnoloģiju pasākuma galvenā tēma būs veltīta cilvēks-mašīna tematikai. Vairāk informācijas par “Digital Freedom Festival” meklē šeit.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.