Laipni lūgti nākotnē! DELFI 19. jubilejas ballīte


Atzīmējot Latvijas vadošā medija DELFI 19 gadu jubileju, 14. decembra vakarā restorānā "Andalūzijas suns" norisinājās ballīte nākotnes noskaņās, ļaujot DELFI komandai izbaudīt futūristiskas izklaides.

Saviesīgas sarunas, dejas un citas tradicionālās ballīšu izklaides papildināja virtuālās realitātes iespējas, neparasti kokteiļi un citas atrakcijas, aicinot DELFI jubilejas svinību viesus spert soli tālāk – nākotnē. 

DELFI komandu ar priekšnesumiem šajā vakarā sveica Līgas Libertes dejas teātra dejotājas, par muzikālu pārsteigumu gādāja grupa "Instrumenti", bet vakara vadītāja pienākumi bija uzticēti aktierim Tomam Liepājniekam. 

Ballītes tēma – nākotne – nebija nejauša izvēle. Vēl novembrī DELFI ar savu skatuvi startēja "Digital Freedom Festival", kur tika daudz spriests par mediju nākotni un, pats galvenais, cilvēka vietu dinamiskajā informācijas un tehnoloģiju vidē. DELFI, ar gandarījumu un labi padarīta darba sajūtu atskatoties uz aizvadīto gadu,  kas bijis dažādu sasniegumu, izaicinājumu un pārsteigumu pilns, ierasti domā soli uz priekšu, 20. darbības gadā iesoļojot ar vēl vērienīgākiem plāniem un solot saviem lasītājiem jaunas, vēl mūsdienīgākas un aizraujošākas iespējas. 

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.