Palīdzība, kad zudis pamats zem kājām – 'Viņa.lv' uzsāk pasākumu ciklu 'Sarunas spēkam'


Foto:`Thought Catalog / cc`

Latvijā vadošā medija DELFI interneta žurnāls “Viņa.lv” februāra izskaņā uzsāks pasākumu ciklu “Sarunas spēkam”, kurā kopā ar uzticamiem un pieredzējušiem attiecību ekspertiem meklēs atbildes un risinājumus dažādām dzīves situācijām, kad šķiet – saviem spēkiem vairs netikt galā.

Jēgpilnās sarunās ir spēks. Tajās mēs rodam padomu, atbalstu un grūtos brīžos katram nepieciešamo sajūtu – es neesmu viens! Lai palīdzētu situācijās, kad dzīvē zudis pamats zem kājām, interneta žurnāls “Viņa.lv” aicina uz pasākumu ciklu “Sarunas spēkam”, kurā kopā ar profesionāliem psihoterapeitiem un citiem uzticamiem un pieredzējušiem padomdevējiem tiks meklētas atbildes sasāpējušiem jautājumiem un dzīves situācijām.

Bez klišejām un stereotipiem, nevairoties no smagām tēmām un atklātības, kopā ar speciālistiem runāsim par attiecībām ar sevi un citiem un to, kā sakārtot emocionālo un garīgo pasauli.

Katru tikšanos ievadīs psihoterapeitu lekcija, bet vakara turpinājumā neformālā atmosfērā ikvienam būs iespēja dalīties pieredzē, uzklausīt un tapt uzklausītam. 

Pasākumu norise netiks filmēta, un apmeklētājiem tiek garantēta pilnīga konfidencialitāte.

Pirmā saruna cikla “Sarunas spēkam” ietvaros "Viena un (ne)laimīga?" notiks ceturtdien, 28. februārī, no pulksten 18 kafejnīcā “Pasēdēt” (Stabu iela 10, Rīga). To vadīs klīniskā psiholoģe un psihoterapeite Inese Putniece un sertificēts psihoterapeits un psihiatrs Andris Veselovskis.

Bieži saskaramies ne tikai ar zaudējuma sāpēm un vientulību, bet arī domām par to, ka dzīvē kaut kas nav izdevies – ģimene, laulība, attiecības.

Sarunas mērķis ir palīdzēt sievietei, kam būšana vienai nozīmē nebūt laimīgai. Gan pēc ilgstošas vienatnes, gan nesenas šķiršanās pasaule var šķist sagriezta kājām gaisā. Bieži saskaramies ne tikai ar zaudējuma sāpēm un vientulību, bet arī domām par to, ka dzīvē kaut kas nav izdevies – ģimene, laulība, attiecības. Mūs nomoka vainas apziņa par neizdošanos un sagrautu ilūziju par iespēju būt laimīgai, jo attiecības tika uzskatītas par vienīgo un nozīmīgāko iespēju laimei. Kā rīkoties šādā dzīves brīdī – mesties jaunās attiecībās, domājot, ka tās nesīs laimi vai tomēr veltīt laiku sev un izvērtēt ne tikai attiecības, bet arī to, kas tad īsti mūs dara laimīgas?

Biļetes uz sarunu “Viena un (ne)laimīga?” iespējams iegādāties šeit.

Saruna "Viena un (ne)laimīga?" ievadīs pasākumu ciklu "Sarunas spēkam", kura ietvaros interneta žurnāls "Viņa.lv" kopā ar profesionāliem padomdevējiem un mūsu lasītājiem risinās dažādus sasāpējušus jautājumus un ikdienas dzīves problēmsituācijas. Kas notiek, kad attiecībās ar dzīvesbiedru iezagusies atsvešinātība? Vai neuzticību attiecībās var piedot? Kā mainās attiecības pēc bērna piedzimšanas? Kā uzlabot seksuālo dzīvi? Šie ir tikai daži no jautājumiem, par ko spriedīsim un diskutēsim pasākumu ciklā "Sarunas spēkam". 

Interneta žurnāla "Viņa.lv" jaunumiem un cikla "Sarunas spēkam" aktualitātēm seko līdzi "Viņa.lv" feisbuka lapā

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.