Foto: DELFI

Par ieinteresētu studentu – DELFI dāvina ‘DELFI plus’ abonementus LU fonda stipendiātiem

Latvijā vadošais medijs DELFI šoruden, turpinot savu misiju veidot ieinteresētu sabiedrību, atbalstīs studējošos jauniešus, nodrošinot “DELFI plus” abonementus Latvijas Universitātes (LU) fonda stipendiātiem līdz akadēmiskā gada beigām.

“LU fonds ir gandarīts par ilgstošo sadarbību ar DELFI. DELFI ir gan piešķīruši stipendijas žurnālistikas studentiem, gan aktīvi vairāku gadu garumā piedalījušies stipendijas “Ceļamaize” pretendentu izvērtēšanas komisijā. DELFI interese par augstākās izglītības kvalitāti ir apsveicama. Tās apliecinājums ir arī LU fonda mecenātu stipendiātiem piešķirtais bezmaksas “DELFI plus” abonements šī akadēmiskā gada robežās,” sadarbību vērtē LU fonda izpilddirektore Laila Kundziņa.

Latvijas Universitātes fonds ir respektabla filantropijas organizācija, kas rūpējas par izciliem, centīgiem studentiem, tai skaitā arī ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu, atbalsta maģistrantus, doktorantus, pedagogus, zinātniekus un izcilus izglītības, zinātnes, sporta un kultūras darbiniekus sadarbībā ar mecenātiem un partneriem.

Plānots, ka bezmaksas pieeju “DELFI plus” saturam saņems aptuveni 150 LU fonda mecenātu atbalstītie stipendiāti no dažādām Latvijas augstākās izglītības iestādēm, un DELFI cer, ka šis saturs būs vērtīgs atbalsts studijās ikvienā nozarē studējošajam, jo: lai spriestu – jāzina!

Mēs zinām, ka “DELFI plus” saturs ir ļoti noderīgs dažādiem nolūkiem – lai labāk orientētos tajā, kas notiek Latvijas politikā un ekonomikā, lai uzzinātu, kāpēc kaut kas notiek citur pasaulē, lai padziļinātu erudīciju par vēstures notikumiem un kultūras procesiem u. tml. Tāpēc var teikt, ka “DELFI plus” abonementam jābūt katra inteliģenta un zinātkāra cilvēka “džentlmeņa komplektā”. Ir tikai likumsakarīgi, ka šo labumu baudīs Latvijas Universitātes fonda stipendiāti – izcilākie studenti, kuru DNS ierakstīta zinātkāre un alkas pēc dažāda veida zināšanām. DELFI galvenais redaktors Ingus Bērziņš

Kā liecina “Google Analytics” dati šī gada vasaras izskaņā (augustā un septembrī), šobrīd apmēram astoņi procenti no “DELFI plus” auditorijas ir vecumā no 18 līdz 24 gadiem.

"Laikā, kad sociālie tīkli kropļo informācijas plūsmu, ir ļoti būtiski iemācīties atšķirt īstas ziņas no viltus ziņām. Statistika liecina, ka daudzi lietotāji, skatoties savu ziņu lenti, ne vienmēr atšķir, kas ir kas. Īpaši izteikti tas ir jauniešu vidū. Taču šī tendence lēni uzlabojas, un Rietumeiropā arvien vairāk un vairāk jaunās paaudzes cilvēki meklē ziņas uzticamos ziņu medijos. Būdams vadošais ziņu medijs Latvijā, DELFI vēlas palīdzēt studentiem labāk orientēties ziņu plūsmā un, pateicoties piekļuvei “DELFI plus” saturam, labāk izprast, kāpēc notiek dažādi procesi un kā tas var ietekmēt viņu dzīvi,” lēmumu atbalstīt LU fonda stipendiātus skaidro AS DELFI valdes priekšsēdētājs Konstantīns Kuzikovs.

“DELFI plus” ir Latvijas lielākā interneta medija portāla DELFI maksas saturs, kur vari lasīt aizraujošus un iedvesmojošus stāstus, kā arī smelties praktiskas idejas, atrast padziļinātu informāciju un analīzi par pasaules aktualitātēm un biznesa nozarēm, kas noderēs ne vien studijās, bet arī palīdzēs kļūt par erudītu personību. Ik mēnesi tiek publicēti interaktīvi stāstniecības projekti, kas atklāj gan neparastus cilvēku likteņus, gan Latvijai svarīgus notikumus jaunā gaismā.

Tāpat “DELFI plus” iespējams noskatīties spraigākās diskusijas “DELFI TV ar Jāni Domburu”, kā arī iepazīt iepriekšējo ierakstu arhīvu, kur atrodama, piemēram, diskusija par Latvijas augstāko izglītību. “DELFI plus” nu jau par iecienītu lasāmvielu kļuvuši arī zinātnei un kosmosa izpētei veltītie krāšņie un aizraujošie stāsti. Vairāk lasi šeit.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.