Reģistrē DELFI lasītāja kontu un dodies uz Eda Šīrana koncertu!

Gādājot par savu lasītāju ērtību, Latvijā vadošais medijs DELFI šopavasar startēja ar jaunu pakalpojumu – uzlabotu lasītāja kontu –, un tagad kādam no reģistrētajiem lietotājiem dāvināsim iespēju šovasar divatā doties uz  vienu no lielākajiem šīs vasaras popmūzikas notikumiem Latvijā – Eda Šīrana koncertu Lucavsalā. 

Lai piedalītos izlozē, reģistrē savu DELFI lasītāja kontu, kas tagad pieejams un lietojams jaunā uzlabotā versijā! Reģistrēties DELFI iespējams gan ar e-pastu, gan kādu no sociālo tīklu profiliem, bet, ja līdz šim esi izmantojis dažādus pieslēgšanās veidus, tagad aicinām lasītājus turpmākai lietošanai izvēlēties vienu no tiem. 

Reģistrē savu DELFI lasītāja kontu šeit! 

Izlozē piedalīsies visi DELFI konta reģistrētie lietotāji – gan esošie, gan jaunie –, kuri būs reģistrējušies un apstiprinājuši savu kontu līdz 2019. gada 1.maijam. Viens laimīgais DELFI konta lietotājs iegūs divas biļetes uz popmūzikas zvaigznes Eda Šīrana koncertu, kas 12. jūlijā notiks Lucavsalā. Latvijā mūziķis uzstāsies 2019. gada Eiropas turnejas "Divide" ietvaros, un koncerts Rīgā būs Šīrana vienīgais koncerts Baltijas valstīs.

Izloze notiks 2019. gada 2. maijā, kur balvas laimētāju pēc nejaušības principa nosaka DELFI. Mēs personīgi sazināsies ar laimīgo līdz 2019. gada 8. maijam. Balvas saņemšanas termiņš – 2019. gada 31. maijs. Pēc šā termiņa balva laimētājam netiks izsniegta.

Kāpēc reģistrēt savu lasītāja kontu? 

Uzlabotais DELFI lasītāju konts ir būtisks solis portāla lietotāju pieredzes uzlabošanā, un kā pirmais lielais jaunums jāizceļ grāmatzīmju ieviešana.

Turpmāk  ikvienam būs iespēja saglabāt rakstus izlasīšanai vēlāk – virs katra raksta atradīsiet ikonu “saglabāt grāmatzīmi”, un šādi atzīmētos rakstus būs iespējams apskatīt un izlasīt jebkurā ierīcē, vienkārši ielogojoties savā DELFI kontā. Tas ļaus saglabāt gan analītiskus materiālus izlasīšanai vakarā, gan kārdinošas receptes pagatavošanai svētku reizē, aizraujošus maršrutus brīvdienām, festivālu aprakstus, kas jāapmeklē šovasar, un daudz citu noderīgu informāciju.

Tāpat DELFI lasītāja kontā iespējams veikt izmaiņas profila informācijā, sazināties ar DELFI un saņemt informāciju par dažādiem notikumiem. Nākotnē DELFI konts tiks papildināts ar dažādiem servisiem portāla ērtākai lietošanai un satura patērēšanai.

Reģistrē savu DELFI lasītāja kontu un piedzīvosim vasaras karstāko mūzikas notikumu kopā!


Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.