'Rus.Delfi.lv' svin 19. jubileju 

17. martā portāls DELFI krievu valodā Latvijā svin savu 19. jubileju. Šo gadu laikā “Rus.Delfi.lv” ir saglabājis lielākā interneta medija krievu valodā pozīciju Baltijas valstīs, bet 20. darbības gadā komanda iesoļo ar jauniem – lieliem un ambicioziem – plāniem. 

Gada laikā “Rus.Delfi.lv” ir publicējis desmitiem tūkstošu ziņu un gandrīz tūkstoti apjomīgāku žurnālistikas materiālu, interviju un reportāžu. Redaktoru un žurnālistu komanda ir stāstījusi par banku krīzi un Saeimas vēlēšanām, pasaules čempionātu futbolā un korupcijas skandāliem, par sasniegumiem un neveiksmēm, par jaudīgiem kāpumiem un nepatīkamiem kritieniem. 

Sekojot pasaules mediju tendencēm, ir eksperimentēts ar jauniem formātiem un virzieniem un publicēti deviņi multimediāli satura projekti krievu valodā. Par visvairāk lasīto DELFI projektu kļuva “Клетка” (“Krātiņš”) – rakstu sērija par mātēm, kas kopā ar maziem bērniem atrodas Iļģuciema sieviešu cietumā. Tāpat jāpiemin rakstu sērijas “Большая гонка”, “Жизнь.Вкл” (“Dzīve. Neapstājas”), “4atlane” un citas.

Vasarā kopā ar žurnālu “Rīgas Laiks” tika organizētas divas diskusijas sarunu festivālā “Lampa”. Ziemā DELFI atbalsta projektā “Stiprini stipros” saziedoti vairāk nekā 67 tūkstoši eiro ģimenēm, kurās dzīvo pastāvīgi aprūpējams tuvinieks.

Rudenī DELFI nomainīja dizainu, un tagad lasīt ziņas un izmantot piedāvātos servisus mobilajās ierīcēs ir kļuvis vēl vienkāršāk un ērtāk. Tāpat “Rus.Delfi.lv” ar jaunu enerģiju meties “Instagram” pasaulē, jaunā – interesantākā un jautrākā – veidā atjaunojot sava profila saturu. Feisbukā "Rus.Delfi.lv" profils ir saglabājis līdera pozīciju sekotāju skaitā, un būtiski pieaugusi arī ārzemēs dzīvojošo interese par “Rus.Delfi.lv” saturu. 

Kas notiks tālāk? “Mums ir lieli plāni. Daudz spēka un enerģijas ieguldām “lēnajā” žurnālistikā: lielas tēmas, spilgti stāsti, intervijas, “seriāli” un izmeklēšana. Mums svarīgi ir ne tikai vienkārši informēt lasītāju par to, kas notiek, bet arī paskaidrot, ko tas nozīmē. Jau tagad rit darbs pie īpašas projektu sērijas, kas pie lasītājiem nonāks pavasarī un vasarā. Mēs plānojam izlauzties no teksta rāmjiem un plašāk piedāvāt audiovizuālus informācijas kanālus,” nākotnes plānus ieskicē “Rus.Delfi.lv” galvenais redaktors Anatolijs Golubovs.

“Rus.Delfi.lv” pateicas lasītājiem, kolēģiem, partneriem, reklāmas klientiem, komentētājiem un konkurentiem par atbalstu, kritiku un paveiktā darba novērtējumu. Paldies! 

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.