close-ad


'Tele2' atsaucies aicinājumam atbalstīt kvalitatīvu žurnālistiku

Maijā, kad “DELFI plus” svin savu pirmo jubileju, mobilo sakaru operators “Tele2” ir atsaucies aicinājumam atbalstīt kvalitatīvu vietējo žurnālistiku, pieņemot lēmumu līdz gada beigām nepiemērot komisijas maksu par “DELFI plus” abonēšanu ar īsziņas palīdzību “Tele2” tīklā. Tas nozīmē, ka portāla rīcībā paliks vairāk resursu, ko veltīt žurnālistikas darbam. 

Pašreizējā situācijā ir svarīgi stiprināt vietējos medijus, kuru darbību būtiski ietekmē sarūkošais reklāmdevēju skaits, tādēļ arī atsaucāmies šim “Delfi” aicinājumam.

Valdis Vancovičs, “Tele2” valdes priekšsēdētājs

“Vienlaikus mēs arī esam pārskatījuši “Tele2” reklāmas budžetu, samazinot to ārvalstu platformām un pārvirzot Latvijas medijiem. Ceru, ka šis lēmums palīdzēs vietējiem medijiem, lai tie spētu turpināt svarīgo darbu, kuru šobrīd veic, lai sabiedrībai būtu pieejama plaša un kvalitatīva informācija par aktualitātēm Latvijā un pasaulē,” atzīst Valdis Vancovičs, “Tele2” valdes priekšsēdētājs.

DELFI jau iepriekš ziņojuši par “Tele 2” lēmumu atbalstīt vietējos medijus, “Covid-19” krīzes laikā novirzot daļu starptautiskiem medijiem paredzētā mārketinga budžeta vietējo mediju atbalstam. Tam ir milzīga nozīme sabiedrības informētības nodrošināšanā, jo Latvijas mediji pašlaik atrodas neapskaužamā situācijā – no vienas puses, reklāmas tirgus ir “sasalis”, valsts atbalsts nenoteikts un ļoti ierobežots, bet, no otras, darbiniekiem darba ir vairāk nekā jebkad.

“Priecājamies, ka “Tele2” atsaucās mūsu aicinājumam atbalstīt DELFI, līdz gada beigām atsakoties no komisijas maksas par “DELFI plus” satura apmaksas īsziņām “Tele2” tīklā,” saka AS DELFI vadītājs Konstantīns Kuzikovs.

Tas mums palīdzēs attīstīt kvalitatīvu vietējo žurnālistiku un novirzīt vairāk līdzekļu nozīmīga satura radīšanai. No tā iegūs visa Latvijas sabiedrība.

Konstantīns Kuzikovs, AS DELFI vadītājs

2019. gada pavasarī portāls DELFI spēra nozīmīgu soli savā un Latvijas mediju vides attīstībā, startējot ar “DELFI plus” – īpaši izstrādātu saturu, kas pieejams abonentiem. Ir pagājis gads, un redzams, ka to iecienījuši jau tūkstošiem abonentu, kas ik dienu patērē DELFI radīto saturu un ar savu atbalstu stiprina kvalitatīvu žurnālistiku, līdz ar to – visu Latvijas informatīvo telpu un medijus kā ceturto varu. “DELFI plus” ik mēnesi tiek publicēti vairāk nekā 80 raksti un videomateriāli par nozīmīgām un interesantām tēmām, abonenti šo saturu var lietot bez komercreklāmām, kā arī viņiem pieejams ļoti plašs materiālu arhīvs. 

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.