'The Hobos' un draugi vienojas emocionālā veltījumā Ūdrim 


Foto: F64

Otrdienas, 12. februāra, vakarā Dailes teātrī norisinājās Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas ceremonija "Zelta mikrofons", un par vienu no pasākuma emocionāli piesātinātākajiem brīžiem kļuva grupas ''The Hobos" un draugu uzstāšanās – īpašs veltījums grupas solistam Rolandam Ūdrim, kurš 2016. gadā smagi cieta autonegadījumā. 

Grupas "The Hobos" hitu "Walk All Night" jaunās skaņās šajā vakarā izpildīja "The Hobos" mūziķi Vilnis Krieviņš un Mārtiņš Burkevics kopā ar draugiem – Renāru Kauperu, Ainaru Virgu, Normundu Rutuli, Jāni Šipkēvicu junioru un Arni Račinski. Pēc dziesmas pēdējiem akordiem un Kaupera pateicības vārdiem zāle vienojās stāvovācijās Ūdrim, kurš pasākumu baudīja klātienē kopā ar sievu Ilonu, dēlu Bārtu, Ilonas mammu un divām asistentēm.

Jau vēstīts, ka "The Hobos" un draugu ierakstītā dziesmas "Walk All Night" jaunā versija un tās videoklips pērnā gada decembrī simboliski atklāja Latvijas vadošā medija DELFI sadarbībā ar labdarības organizāciju “Ziedot.lv” uzsākto atbalsta projektu "Stiprini stipros" ģimenēm, kuras rūpējas par pastāvīgi aprūpējamu tuvinieku. 

Projektu ievadīja seši pieredzes stāsti, kas iezīmēja daļu no problēmām, ar kurām ik dienu saskaras tie, kuri ilgstoši aprūpē kādu no ģimenes locekļiem. Vislielāko lasītāju interesi raisīja mūziķa Rolanda Ūdra un viņa sievas Ilonas stāsts – tas aplūkots 90 tūkstošus reižu.

Noslēdzoties projekta "Stiprini stipros" pirmajam posmam, bija saziedoti vairāk nekā 64 tūkstoši eiro, kas ļauj palīdzēt projekta stāstu varoņiem un citām ģimenēm, bet ziedojumu vākšana turpinās “Ziedot.lv”. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti, palīdzot apmaksāt izdevumus, kas nepieciešami, kopjot smagi slimu tuvinieku (autiņbiksītes, medikamenti, aprūpētāji, rehabilitācija u. tml.).

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.