Vēlies žilbinoši uzstāties? Apmeklē pirmo publiskās uzstāšanās praktisko konferenci “uz:RUNA”!

Latvijas vadošais medijs DELFI sadarbībā ar Runas skolu aicina uz publiskās uzstāšanās praktisko konferenci “uz:RUNA” 2019. gada 17. maijā arhitektūras un mediju centrā “H2O 6”.

Kā pielietot praksē dramaturģijas zināšanas, lai izveidotu iedvesmojošu runu? Kā trenēt un attīstīt savu balsi un elpošanu, lai padarītu uzstāšanos daudz pārliecinošāku? Kādas ir labākās metodes uztraukuma un lampu drudža mazināšanai? “uz:RUNA” palīdzēs gūt šīs iemaņas, kā arī piedzīvot vairākas biežāk izplatītas uzstāšanās situācijas, no kurām parasti cilvēkam ir vislielākās bailes.

“uz:RUNA” ir vienīgā konference par publisko runu, kurā dalībniekiem būs iespēja arī praktiski trenēt un apgūt publiskās uzstāšanās prasmes vairāku vadošo Latvijas publiskās runas pedagogu un meistaru vadībā. 

Konferencei būs teorētiskā daļa, kā arī tā piedāvās vairākas praktiskās nodarbības. Lektori būs Runas skolas dibinātājs, lektors, režisors Viesturs Meikšāns, komunikācijas trenere, autore, žurnāliste Krista Vāvere, runas pedagoģe ar 20 gadu pieredzi aktrise Zane Daudziņa, kā arī stand-up komiķis un improvizators Jānis Skutelis. Pasākuma teorētiskajā daļā tiks apskatītas tādas tēmas kā runas dramaturģijas pamatprincipi, veiksmīgas publiskās runas psihofizika, runātāja harismas veidošana, emociju pielietošana runā, kā arī humors kā instruments publiskajā runā.

“DELFI pēdējos gados strauji attīstās, piedāvājot saviem lasītājiem kvalitatīvu saturu visdažādākajos veidos un formātos. Šogad mums plānoti vairāki nozīmīgi jaunumi, un viens no tiem ir dažādu sabiedrībai noderīgu un izglītojošu pasākumu rīkošana. “uz:RUNA” ir DELFI pirmā pašu organizētā konference, kurā gribam piedāvāt cilvēkiem apgūt un pilnveidot savas publiskās uzstāšanās prasmes, jo spēja kvalitatīvi paust savu viedokli publiski noder gan katra indivīda personisku mērķu sasniegšanai, gan visai sabiedrībai būtisku jautājumu risināšanā,” komentē DELFI valdes priekšsēdētājs Konstantīns Kuzikovs.

Organizatori aicina interesentus konferencei reģistrēties laicīgi, jo lektoru un telpu kapacitātes dēļ vietu skaits praktiskajās nodarbībās ir ierobežots. Līdz 28. aprīlim konference pieejama par zemāku reģistrācijas maksu. Standarta reģistrācijas maksa iekļauj gan konferences teorētiskās daļas, gan divu praktisko nodarbību apmeklējumu. Pasākuma valoda — latviešu. Konference notiks piektdien, 2019. gada 17. maijā no plkst. 9.00 līdz 17.00 arhitektūras un mediju centrā H2O 6 Rīgā, Durbes ielā 4.

Detalizēta informācija par publiskās uzstāšanās praktisko konferenci “uz:RUNA” un biļešu iegādi: www.uzruna.lv

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.