Lai spriestu, jāzina
Sadarbībā ar

Gada hits biznesā

Viesnīcas 'Rīga' atdzimšana kā 'Kempinski'

LETA

Armēņu oligarham piederošais uzņēmums pēc vairāku gadu remontdarbiem atvēra milzīgo, leģendāro viesnīcu "Rīga" pilsētas centrā Aspazijas bulvārī. Nu jau zem pasaulslavenā "Kempinski" zīmola.

'All Media Baltic' un viņu X-Factor

Publicitātes foto

Šogad noslēdzās darījums par telekompānijas MTG Baltijas aktīvu iegādi. Jaunais pircējs "All Media Baltic" nekavējās pievērst uzmanību ar slavenā “X Faktora” licences iegādi. Rudenī šovs ik svētdienas vakaru kļuva par vienu no top tematiem sociālajos tīklos un pie pašmāju šovbiznesa debesīm lika iemirdzēties jaunām zvaigznītēm.

'Ikea' nāk!

F64

Šovasar Stopiņu novadā, aptuveni astoņu kilometru attālumā no Rīgas centra, tika uzsākta IKEA veikala būvniecība. Veikala kopējā platība būs 34 000 kvadrātmetri un durvis tas vērs 2018. gada rudenī. Kopējais ieguldījums būs apmēram 60 miljoni eiro. 

‘Stenders’ ķīniešu rokās

LETA

Pašmāju kosmētikas ražotājam SIA "Stenders" šogad mainījās īpašnieki un tagad kosmētikas rūpalu pārvalda Kaimanu salās reģistrētais uzņēmums "CICC Ehealthcare Investment Fund" – netiek slēpts, ka aiz tā stāv kādreizējie " Stendera" biznesa partneri no Ķīnas.

‘Prisma’ paceļ cepuri

LETA

Koncerns "Suomen Osuuskauppojen Keskuskunta" šogad nolēma izbeigt "Prisma" lielveikalu darbību Latvijā un Lietuvā, slēdzot visus veikalus abās valstīs. Uzņēmēji bija nonākuši pie secinājuma, ka "Prisma" veikalu tirgus daļa Latvijā un Lietuvā nav pietiekoši liela, lai spētu veikt ienesīgu uzņēmējdarbību tuvākajā nākotnē.

2017
Gada notikumu tops