Profesionālais sports un traumas iet roku rokā – spēles karstumā bīstamu situāciju netrūkst. Lai sportistiem mazinātu savainojumu risku, Latvijas uzņēmums "Blindsave" radījis unikālus florbola vārtsargu un basketbolistu aizsargtērpus, kas ne vien absorbē triecienus, bet arī pielāgojas sportista ķermenim, ļaujot nezaudēt kustību brīvību.

Rakstu sērijā "Latvija var!" portāls "Delfi" stāsta par uzņēmīgiem cilvēkiem Latvijas biznesā, kuru idejas pārtop inovatīvos produktos, iekaro eksporta tirgus vai pašmāju klientu sirdis. Projekts top sadarbībā ar DNB.

"Blindsave" dibinātājs un īpašnieks Andis Blinds ir profesionāls florbola vārtsargs un spēlē Zviedrijā. Savā sportista karjerā viņš guvis ne mazums savainojumu, kas motivējuši radīt vislabāko iespējamo aizsardzību. Viss sākās ar, kā pats saka, "no lupatām sašūtiem" ceļu sargiem, bet šobrīd 2012. gadā dibinātā uzņēmuma portfelī ir pilns aizsargtērpu klāsts florbola vārtsargiem un nule kā tirgū laisti arī aizsargi, kas paredzēti basketbolistiem.

Tags

DNB Bizness Latvija var! Lasāmgabali

Comment Form