Augstskola RISEBA sniedz atbalstu Latvijas pedagogiem
Foto: Publicitātes foto

Laikā, kad pedagogiem ir nepieciešams atbalsts attālinātajā darbā ar skolēniem, augstskola RISEBA organizē kursus pilnīgi bez maksas, atbalstot un stiprinot Latvijas izglītības sistēmu un pedagogu kompetenci. Digitālās izglītības kursiem pieteikušies jau vairāk nekā 1400 pedagogu un skaits turpina augt. Augstskola RISEBA priecājas par katru jauno pieteikumu un vēlēšanos pilnveidot sevi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mācību tēmas ir ļoti starpdisciplināras, kuru laikā tiek runāts gan par digitālajiem rīkiem, gan par attālināto mācību psiholoģiskajiem aspektiem un skolēnu iesaistīšanās pedagoģiskajām metodēm. Notiek diskusijas arī par pedagogu pašsajūtu un tās uzlabošanas iespējām.

RISEBA mācībspēki dod un dos pilnu atdevi, lai šis projekts vainagotos ar vislabāko rezultātu. RISEBA cer uz ne tikai iespēju paplašināt pašu un Latvijas skolotāju kompetences, bet arī smelties pozitīvas un neaizmirstamas emocijas. Spēja mijiedarboties šajos pārmaiņu laikos ir vislielākā māksla un biznesa atslēga, uzskata augstskola RISEBA.

"Skolotāji ir šodienas varoņi, kuri dara milzīgu darbu, un mēs esam gandarīti, ka varam radīt šo iespēju un palīdzēt pedagogiem būt īpaši labiem, interesantiem, atraktīviem un, tajā pašā laikā, apgūt visas jaunās tehnoloģijas, kuras nepieciešamas ikdienas darbos. Katras nodarbības beigās visi saka lielu, lielu paldies, jo pedagogi lekcijas atzīst par patiesi interaktīvām un noderīgām savā ikdienā," par pedagogu kursiem stāsta viena no projekta organizatorēm.

Augstskolā RISEBA no 1. marta sāksies vasaras uzņemšana visu līmeņu – bakalaura, maģistra un doktorantūras – studiju programmās. Ja vēlies savu nākotnes ceļu virzīt biznesa, mākslas vai tehnoloģiju lauciņā, tad augstskola RISEBA ir domāta tieši tev. Vairāk informācijas meklē RISEBA sociālajos tīklos un mājaslapā. "Tiekamies RISEBA gaiteņos!"

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form