Bezmaksas svešvalodu mācības International House Rīga-Satva ar NVA kuponu
Foto: Publicitātes foto

Kopš š. g. jūlija strādājošiem Latvijas iedzīvotājiem atkal ir iespēja bez maksas paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū. Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kopā ar "International House Rīga-Satva" ir atjaunojusi Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām" īstenošanu, piedāvājot nodarbinātām un pašnodarbinātām personām papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās prasmes! Кupona saņēmējam būs iespēja apgūt vienu svešvalodas kursu par velti mūsu valodu mācību centrā "International House Rīga- Satva". Kuponu mācībām Jūs varat saņemt jebkurā NVA filiālē visā Latvijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Programma tiem, kam ir NVA kupons.

"Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām"

Šo 100 akadēmisko mācību stundu programmu ir izstrādājis mūsu akadēmiskais direktors Robert Buckmaster. Programmas mērķis ir īsā laikā apgūt konkrētā līmeņa gramatiku un leksiku, uzsvaru liekot uz  sarunvalodu.  Šis kurss palīdzēs sagatavot Jūs sarunām angļu valodā gan darbam, gan  dažādām dzīves situācijām. Atkarībā no studentu vēlmēm oriģinālās  mācību grāmatas saturs tiek papildināts ar tieši Jūs interesējošām tēmām. Nodarbības vada gan vietējie, gan ārzemju profesionāli  pasniedzēji, kam ir starptautisks CELTA sertifikāts. Papildus tiek arī piedāvāta iespēja apmeklēt Diskusiju vai Biznesa klubiņus, ko vada ārzemju pasniedzēji. Vairāk informācijas

NVA sedz mācību maksu par izglītības programmas apguvi - līdz 250 latiem pilnībā, ja persona atbilst vismaz vienam no šādiem kritērijiem.

Jums nav iespējas saņemt valsts finansējumu izglītībai? Tādā  gadījuma  varat mācīties pie mums par puscenu!

"International House Rīga-Satva" piedāvā 50% atlaidi gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas plāno šobrīd sākt mācīties un apgūt kādu no svešvalodām!

Izvēlieties profesionālus pasniedzējus

Pašlaik ir daudz un dažādas iespējas iemācīties svešvalodu vai pilnveidot savas zināšanas. Mēs priecājamies, ka tiem , kas agrāk nevarēja atļauties mācīties mūsu skolā, tagad ir iespēja saņemt kvalitatīvas valodu mācības "International House Riga-Satva".

Kāpēc daudzi cilvēki visā pasaulē izvēlas tieši International House? Mūsu skola - tie nav vienkārši svešvalodu kursi. Tā ir organizācija, kuras sastāvā ir 150 skolas visā pasaulē. IH - tas ir zīmols, kas ir kļuvis par kvalitātes un profesionālisma simbolu.

Labākā rekomendācija skolai - mūsu abiturientu sasniegumi. Daudzi studenti mācās mūsu skolā gadiem ilgi, atved sev līdzi mācīties arī savus draugus, uztic mums savu bērnu izglītību. Gadu no gada no 80 līdz 85% mūsu jauno studentu atnāk pie mums mācīties, atsaucoties uz draugu un radinieku rekomendāciju. 17 darba gadu laikā mēs esam izaudzinājuši jau divas paaudzes. Mūsu vakardienas pusaudži jau ir izauguši un ved pie mums mācīties savus mazuļus. Un visi apgalvo, ka mūsu skola ir kas vairāk nekā kursi. Šeit valda īpaša gaisotne, tās ir otrās mājas, kur ir noticis tik daudz kas labs. Tas laikam arī ir pats labākais kvalitātes apstiprinājums.

Nododieties valodai pilnībā

IH skolās mācās gan bērni, gan pieaugušie. Protams, pieeja mācību procesam ir ļoti dažāda, jo pieaugušie ir daudz apzinīgāki un vairāk ieinteresēti savā rezultātā. Bērniem turklāt ir svarīgi, lai būtu interesants pats process. Galvenā mācību metode gan mazuļiem, gan pieaugušajiem ir viena un tā pati - tā ir komunikatīvā mācību metode. Ko tas nozīmē? Runājot vienkāršāk, tā ir pilnīga nodošanās valodas videi, kam paralēli tiek attīstītas visas pārējās valodas iemaņas. Komunikatīvā metode visā pasaulē ir atzīta par pašu efektīvāko. Šīs metodes priekšrocība ir tā, ka studenti, pirmkārt, apgūst saziņas iemaņas, mācās pielietot valodu dažādās dzīves situācijās. Uzsvars tiek likts nevis uz iemācīšanos no galvas, bet uz brīvu sazināšanos par visdažādākajām tēmām.

Veiksmes noslēpums

IH - tas ir pasaules līderis pedagogu profesionālajā sagatavošanā. Tādēļ, mācoties valodu jebkurā IH skolā visā pasaulē, Jūs varat būt pārliecināts par to, ka Jums tiek piedāvāti visaugstākās kvalitātes pakalpojumi. Turklāt IH sistēmā darbojas pedagogu profesionālās apmaiņas ssistēma. Tas nozīmē to, ka nodarbības vada gan vietējie pasniedzēji, gan arī pasniedzēji no citām valstīm, kam apgūstamā svešvaloda ir dzimtā valoda. Sākuma līmenī, kad ir ļoti svarīgi izprast valodas pamatus, tās gramatisko uzbūvi, nodarbības vada vietējie pasniedzēji. Vidējā un augstākā līmenī mēs aicinām darbā ārzemju pasniedzējus. Studentiem ir iespēja brīvi sarunāties ar svešvalodā kā dzimtajā valodā runājošu pasniedzēju, kas labi zina šīs valsts kultūru un tradīcijas, zina svešvalodas oriģinālizrunu, norāda visas jaunākās valodas nianses.

Mūsu studenti atzīst, ka valodas mācīšanās kopā ar pasniedzēju, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, būtiski atvieglo sazināšanās procesu ar ārzemniekiem un rada pārliecību par saviem spēkiem un zināšanām. Iemācīt studentiem brīvi sarunāties un saprast ārzemju sarunu biedru, pārvarēt psiholoģisko valodas barjeru - tāds ir mūsu pasniedzēju galvenais uzdevums!

Mūsu programmas pieaugušajiem

Mēs piedāvājam plašu programmu izvēli studentiem 19+, pastāvīgi paplašinot programmu daudzveidību. Atkarībā no tā, kādu tieši rezultātu Jūs vēlaties saņemt, mēs palīdzēsim Jums izvēlēties pašu piemērotāko grupu un mācību kursu. IH Riga var mācīties angļu , vācu, franču, spāņu, itāļu un latviešu valodu. Piedāvājam virkni populāru programmu:

  • "Vispārējā valoda"

Šis kurss palīdzēs sagatavot Jūs sarunām angļu valodā gan darbam gan dažādām dzīves situācijām. Atkarībā no studentu vēlmēm mācību grāmatas saturs tiek papildināts ar Jūs interesējošām tēmām.

 Sākumposmā (А1, А2) apmācība vērsta svešvalodas pamatu apguvei, tā saucamais "jaunbūves pamatu" posms. Tieši tādēļ šajā posmā mēs liekam galveno uzsvaru sarunvalodas prasmju un labas gramatiskās bāzes attīstībai, kas turpmāk ļaus Jums brīvi pielietot svešvalodas sadzīves situācijās.

Vidējā līmenī (В1) (nosauksim to par "mājas būvniecību") notiek aktīva sarunvalodas prasmju un dzirdes uztveres attīstība, paplašinās aktīvais un pasīvais vārdu krājums, turpinās gramatikas mācīšanās: notiek iepazīšanās ar visiem valodas gramatiskajiem laikiem, kā arī praksē tiek izmantotas visas gramatiskās konstrukcijas. Tiek pilnveidotas izrunas iemaņas. Šajā līmenī liela uzmanība tiek vērsta valodas barjeras pārvarēšanai.

Šī projekta ietvaros А1 - В1 līmeņos tiek piedāvātas nodarbības ar vietējiem pasnedzējiem grupās no 8 līdz 12 cilvēkiem. Var arī mācīties nelielās grupās no 5 līdz 9 cilvēkiem, kur nodarbības vada divi pasniedzēji: vietējais un ārzemju.

Augstākajā valodas attīstības posmā (В2 - С1), pēc tam, kad "māja jau ir uzbūvēta", notiek tās "labiekārtošana", tiek aktivizētas iepriekš saņemtās zināšanas. Mēs atkārtojam mācīto un paplašinām Jūsu zināšanas. Pareizas, brīvas un tekošas runas izveidei Jums palīdzēs nodarbības ar profesionalo ārzemju pasniedzēju.

Visaugstāko līmeni - Post-Proficiency (С2) mūsu skolā var iegūt pasniedzēju kvalifikācijas celšanas programmas ietvaros - LANGUAGE AWARENESS СOURSE.

В2 - С1 līmeņos vada profesionālie pasniedzēji no ārzemēm, kam angļu valoda ir dzimtā. Nodarbības notiek nelielās grupās no 6 līdz 9 cilvēkiem.

Vairāk informācijas par programmām un maksu lasiet šeit

  •  "Sarunvaloda"

Nodarbības vada ārzemju pasniedzējs un to mērķis mācīties runāt svešvalodās reālajās dzīves situācijās, kā arī pārvarēt valodas barjeru.

 Ideāli sader kopā ar vispārējās valodas kursu kā trešā nodarbība, t.i., vispārējo kursu papildinošā valodas prakse. Programma var būt arī kā atsevišķs kurss tiem, kam nav iespējas mācīties intensīvi, bet kas grib uzturēt un pilnveidot savas sarunvalodas iemaņas.

Pasaule mainās, mainās prasības, kādas tā mums izvirza. Un mums ar katru brīdi kļūst arvien sarežģītāk iztikt bez svešvalodu zināšanām. Izvēlieties jauno, kvalitatīvo izglītību IH Riga skolā un atklājiet sev jaunus zināšanu apvāršņus!


International House Riga-Satva

A.Kalniņa iela 1a-24, Rīga, Latvija, LV-1050

Tel.nr. : 6 722 6641

Mob.tel.nr. : 2 943 2143

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena  9:00-19:0, Sestdiena 9:00 - 14:00

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form