Divu nedēļu izaicinājums mājās palicējiem: iemācies angļu valodu viegli jebkurā vecumā
Foto: Publicitātes foto/Swisslanguages.com

Uzskati, ka iemācīties sarunāties angļu valodā vai citā svešvalodā ir ārkārtīgi sarežģīts un ilgs process? Šodien tiks pilnībā apgāzts šis viedoklis. Uzzini divus pārbaudītus trikus, kas ļauj apgūt jaunu valodu divu nedēļu laikā! Šie triki vienlīdz labi palīdz gan gados vecākiem cilvēkiem, gan jauniešiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Svarīgi! Tagad vairākas nedēļas jāpaliek mājās, tāpēc šis noteikti ir īstais laiks, lai izdarītu ko vērtīgu. Iemācies runāt angliski 14 dienās vai saņem naudu atpakaļ!

Spied šeit un iemācies svešvalodu, neizejot no mājām!

Pirmais triks apgūsti tikai vajadzīgos vārdus!

Dzirdot svešu valodu, tu lielākoties nespēj uztvert atsevišķus vārdus, bet dzirdi tikai neatpazīstamu skaņu kopumu. Klausoties svešu valodu, tu nespēj saprast neko no sarunas un šķiet, ka esi ļoti tālu no tā, lai brīvi sarunātos. Patiesībā valodu pētījumi atklāj ko citu! Ikdienas sarunā mēs izmantojam ļoti maz vārdu un visu vajadzīgo iespējams pateikt ar 100 galvenajiem vārdiem. Valodnieki noteikuši šos 100 vārdus populārākajās valodās, kas ļauj ikvienam bez īpašas mācīšanās izveidot līdz pat trīs miljoniem teikumu. Iemācies 100 galvenos vārdus sev vēlamajā valodā un tu varēsi pateikt jebko, ko tu vēlies un Tevi sapratīs katrs sarunu biedrs.

Otrais triks – izmanto mazu bērnu metodi

Skolās valodu mācās vairākus gadus, bet pat pēc tam cilvēks nespēj brīvi veidot pat vienkāršas sarunas. Netiek apgūtas lietas, ko tiešām izmanto komunikācijā – svarīgākos vārdus un vienkāršus teikumu veidošanas principus. Tā vietā skolā daudz laika veltīts dažādu salikto laiku tabulu vai makslīgu dialogu iekalšanai no galvas. Mazi bērni valodas apgūst pēc pavisam cita principa. Bērni nezīmē tabulas, taču iemācās runāt dabiski, turklāt ļoti īsā laikā. Pielāgojot šo principu pieauguša cilvēka prātam, ir radīta metode, kas ļauj apgūt valodas pat ātrāk, nekā tās apgūst bērni. Ātras valodas apguves pamatā ir metode, ko nemāca skolās. Šī metode sarunā izmanto ļoti maz zināšanu, tādējādi tu vari brīvi runāt un saprast pat ar ļoti nelielu vārdu krājumu, iemācoties to pareizi izmantot.

Kā patiešām ātri iemācīties runāt svešvalodā?

Jaunu valodu viegli var apgūt, izmantojot Šveices metodi. Programma ir pieejama internetā un apmācības notiek latviešu valodā. Lai iemācītos jaunu valodu, seko norādījumiem programmas mājaslapā. Programmu iespējams saņemt jau tagad, bet izmantot varēsi, kad vēlēsies.

Svarīgi! Tagad vairākas nedēļas jāpaliek mājās, tāpēc šis noteikti ir īstais laiks, lai izdarītu ko vērtīgu. Iemācies runāt angliski 14 dienās vai saņem naudu atpakaļ!

Spied šeit un iemācies svešvalodu, neizejot no mājām!

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form