Gads tirgū: sludinājumu portāls mm.lv iekaro popularitāti
Foto: unsplash.com

Latvijas iedzīvotāji aktīvi lieto sludinājumu portālu mm.lv, kurš tika izveidots 2017. gada decembrī, un, kurā joprojām iespējams sludinājumu ielikt absolūti bezmaksas. Par to radiostacijai "Baltkom" pastāstījis portāla veidotājs Igors Bluzmanis.

Viņš pastāstījis, ka šajā darbības laikā portāla vadība saņēma pozitīvas atsauksmes. Tā lietotāji pauž cerību, ka mm.lv kļūs par līderi sludinājumu tirgū Latvijā.

"Pēc raksta iznākšanas 2017. gadā par jauna portāla darbības uzsākšanu, mēs saņemam daudz vēstuļu ar novēlējumiem gūt panākumus sludinājumu tirgū Latvijā. Mums bija ļoti patīkami saņemt tādu pozitīvismu no cilvēkiem," - pastāstījis Igors Bluzmanis.

Tapāt portāla mm.lv vadītājs atzīmējis, ka bieži lietas, ko tirgo internetā ar sludinājuma palīdzību, nav pārāk vērtīgas. Tagad cilvēkiem ir iespēja pārdot tās, nemaksājot lieku naudu par sludinājumu.

"Gribējām cilvēkiem dot iespēju notirgot savas vairs nevajadzīgas lietas, nemaksājot par sludinājumu, jo bieži tās nav pārāk vērtīgas. Un daudz patīkamāk pārdot vai atdot tās citiem, nevis mest ārā," - teica Bluzmanis.

Turklāt, pēc viņa teiktā, cilvēkiem, kuri liek sludinājumus portālā mm.lv, sanāk panākt vēlamo – piemēram, atrast darbu, notirgot vai nopirkt nekustamo īpašumu, vai nopirkt auto.

"Ņemot vērā ikmēneša pārdoto un dzēsto sludinājumu skaitu, varam secināt, ka darījumi notiek," - teica Bluzmanis.

Runājot par nākotnes plāniem, portāla mm.lv vadītājs atzīmējis, ka portāls plāno panākt līderu pozīcijas Google reitingā, kas ļaus palielināt apmeklētāju skaitu un veicinās portāla izaugsmi. Speciālistu komanda ikdienu strādā, lai portāls būtu ērti un viegli lietojams.

"Mēs cenšamies līdzināties mūsdienīgiem trendiem, kā arī regulāri strādājam pie tā, lai būtu ērti lietot portālu, piemēram, pievienojam dažādus mehānismus, kuri uzlabo portāla darbību," - tā Bluzmanis.

Reklāma Starp citu, likt sludinājumu portāla mm.lv var arī ar mobila telefona palīdzību. Lietot mobilo portāla versiju ir tapāt ērti, kā lietojot portālu no datora.

Portāla mm.lv vadība ir atvērta kontaktam ar saviem klientiem un ar lielāko prieku uzklausīs visus ieteikumus par portāla uzlabojumiem, kā arī paskaidros to, kas nav saprotams, lietojot portālu.

Portāls mm.lv pieder SIA "MEK", kura īpašnieks ir Igors Bluzmanis. SIA "MEK" ir dibināts 2006. gadā un nodarbojas ar sakaru ierīču remontu – piemēram, firmai pieder mobilo telefonu remonta darbnīca – MobileMonsters, tāpēc arī rodas portāla nosaukums mm.lv

Source

Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form