Individuāla pieeja, profesionāli pedagogi un radošas idejas - privātajam bērnudārzam 'Karlson' ir ar ko lepoties
Foto: Publicitātes attēls

Bērnudārzs "Karlson" veiksmīgi darbojas pirmsskolas izglītības jomā jau 16 gadus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Arī šodien, kad finansiālā situācija ir sarežģīta, "Karlson" ir daudz darba. Kolektīvam ir daudz radošu ideju un ir izstrādātas jaunas metodes darbā ar bērniem, kuras gribas realizēt dzīvē. Tas ne vienmēr ir viegli, bet "Karlson" kolektīvs cenšas, lai bērni būtu laimīgi, izglītoti un vecāki būtu apmierināti par bērnudārza darbu.

"Karlson" ir trīs filiāles:

 • Bērzu 12, Vālodzēs, Stopiņu novadā;
 • Brīvības gatve 393, Rīgā;
 • Zemgaļu 8, Rīgā.

Visas filiāles ir pārbūvētas un nodotas ekspluatācijā bērnudārza vajadzībām, savukārt Vālodzes filiāle no paša sākuma tika celta kā bērnudārzs.

Bērnudārzu "Karlson" apmeklē vairāk kā 250 bērnu vecumā no viena līdz septiņiem gadiem. Katru gadu "Karlson" sagatavo skolai savus bērnus. Cerams, tā būs arī turpmāk.

"Karlson" kolektīvs - tā ir liela, draudzīga profesionāļu komanda, kas sastāv no 40 cilvēkiem. "Karlson" strādā kvalificēti pedagogi, muzikālie darbinieki, logopēdi, kā arī pedagogu palīgi ar lielu pieredzi. Daudzi no viņiem sadarbojas ar "Karlson" jau 5-10 gadus!

Pa šiem gadiem "Karlson" ir iegādājušies daudz dažādu kostīmu un tērpu, kas ļauj organizēt krāsainus, jautrus un interesantus pasākumus.

Pēdējos gados palielinās to bērnu skaits, kuriem ir nepieciešama logopēda palīdzība. "Karlson" strādā divi profesionālie skolotāji - logopēdi, kas ikdienā veic korekcijas procesu.

"Karlson" ir profesionāli aprīkota virtuve un bērni saņem sabalansētu un garšīgu ēdienu, kas ļoti garšo mazuļiem un viņu vecākiem.

"Karlson" galvenais mērķis ir, ievērojot bērnu individuālās īpatnības un spējas, veicināt bērnu vispusīgu un harmonisku attīstību, sagatavot tos skolai.

"Karlson" apmeklē dažādu tautību bērni, kuri ar prieku apgūst gan latviešu, gan krievu valodas. Sava darbā "Karlson" cenšas saglabāt nacionālās kultūras vērtības un tradīcijas, kā arī motivēt bērnus apgūt dažādas valodas.

Mēs piedāvājam:

 • Grupas bērniem no viena līdz septiņiem gadiem;
 • Licencētas vispārējās un mazākumtautību pirmsskolas izglītības programmas;
 • Attīstošas nodarbības;
 • Nodarbības ar logopēdu un speciālās pirmsskolas izglītības programmas izglītojamajiem ar valodas traucējumiem;
 • Angļu valodas apgūšana;
 • Muzikālās nodarbības un dejas;
 • Individuāla pieeja;
 • Dažādi pasākumi;
 • Diennakts grupa un pieskatīšana "uz stundu".

Šodien "Karlson" vadība meklē iespējas, kā optimizēt iestādes darbu, nepalielinot samaksu par bērnudārza pakalpojumiem no 01.01.2016., kad tiks atcelts valsts līdzfinansējums, jo darbs ar bērniem ir galvenais "Karlson" dzīvē.

"Karlson" durvis ir vienmēr atvērtas jauniem un veciem draugiem!

Ienāc: www.karlson.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form