Kļūsti par 'Carguru' biznesa klientu
Foto: Publicitātes foto

Pēdējā laikā auto koplietošanas popularitāte turpina augt un šo servisu aktīvi lieto ne tikai parastie lietotāji, bet arī uzņēmumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līzings, procenti, tehniskā apkope, apdrošināšana, stāvvieta, mazgāšana un degvielas uzpilde – tas viss ir pagātnē! Kļūsti par "Carguru" biznesa klientu un aizmirsti par problēmām, kas saistītas ar sava autoparka uzturēšanu! Maksājiet tikai par to laiku, kad mašīna tiešām ir nepieciešama.

Auto koplietošana biznesa klientiem – tas ir ļoti vienkārši. Ņemiet jebkuru tuvāko "Carguru" mašīnu, iznomājiet to caur aplikāciju un pēc tam atstājiet to jebkurā atļautajā zonā, un rēķinu apmaksās uzņēmums.


Auto koplietošanas priekšrocības korporatīvajiem klientiem:

- Lietošanas vienkāršība. Iznomāt automašīnu var uz minūti, stundu vai diennakti. Nomas pārvaldīšana notiek caur mobilo lietotni;

- Laika un naudas ietaupīšana. Jūs maksājat tikai par to laiku, kad automašīna tiek izmantota. Turklāt degvielu, automazgāšanu, apdrošināšanu, stāvvietu un apkopi mēs apmaksājam jūsu vietā. Rēķini tiks izsūtīti uz reģistrēto e-pastu, divas reizes mēnesī.

- Ērta kontroles un apmaksas sistēma. Pēc līguma parakstīšanas, Jūs varēsiet saviem darbiniekiem pieslēgt uzņēmuma kontu ar kura palīdzību viņi varēs apmaksāt savus darba braucienus. Divas reizes mēnesī uz e-pastu Jūs saņemsiet rēķinu un atskaiti par visiem braucieniem. Kā arī rēķinus un atskaities jebkurā brīdī varēsiet apskatīties jūsu "Carguru" kontā.

- Jaunas un uzticamas "Toyota" automašīnas ar hibrīda dzinējiem. "Carguru" autoparks sastāv no 160 "Toyota" automašīnām ar hibrīda dzinējiem, kas nodrošina mazāku CO2 izmešu daudzumu atmosfērā. Rūpēsimies par apkārtējo vidi kopā!

Kā kļūt par Carguru biznesa-klientu?

Nevajag darīt neko īpašu! Tikai trīs soļi, un jūs kļūsiet par "Carguru" biznesa klientu:

1. Jāaizpilda reģistrācijas forma
https://lk.carguru.lv/lv/registration
2. Jānoslēdz līgums;
3. Jāpievieno darbiniekus kompānijas korporatīvajam kontam.

Uz doto brīdi, jau vairāk nekā 1000 kompānijas ir izvēlējušās "Carguru". Pievienojieties arī jūs, un jums vairs nevajadzēs uzturēt savu autoparku!

Paņem. Brauc. Atstāj. Atkārto.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form