Latvijā izgudrots unikāls produkts ādas kopšanai smēķējošām sievietēm
Foto: Publicitātes foto

Uz sarunu aicinājām GMT Beauty komandu –Latvijas vadošo profesionālās kosmētikas ražotāju jau 11 gadu garumā.

Kāpēc smēķējošām sievietēm ir nepieciešama īpaša sejas kopšana?

Jau 11 gadus strādājam ar skaistumkopšanas profesionāļiem, ražojot profesionālo kosmētiku sejas un ķermeņa ādas kopšanai. Kā ražotāji mēs meklējam jaunas nišas inovatīvu produktu radīšanai. Šo gadu laikā ir izkristalizējusies pamatota nepieciešamība pēc īpašas sejas kopšanas smēķējošām dāmām. Kolēģu, ādas kopšanas speciālistu novērojums apstiprina, ka sievietei, kura smēķē, lai uzturētu ādu, izskatu un ādas šūnas maksimāli labā formā un nepieļautu smēķēšanas izraisīto negatīvo ietekmi, ir nepieciešama fokusēta un koncentrēta ādas kopšana kursa veidā. Tāpēc tika izstrādāts pilnīgi jauna tipa un formulējuma produkts Regene Supreme.

Skaistumkopšanas pasaule ir pārbagāta ar krēmiem. Katrai sievietei jau ir savs zīmols sejas kopšanai. Vai ar to nepietiek?

Ikdienas sejas kopšanai – noteikti pietiek. Taču Regene Supreme nav ikdienas sejas kopšanas produkts. Tas ir koncentrēts, fokusēts 1,5 mēnešu turbo kurss tieši smēķējošai sievietei, kas nodrošina to, ko nesniedz ikdienas lietošanas krēms. Vien tāpēc, ka ikdienas lietošanas krēmi nav tik koncentrēti sastāvā un to aktīvo vielu fokuss nav vērsts uz to vajadzību apmierināšanu, kas vitāli nepieciešamas smēķējošas sievietes ādai un šūnām – aizsardzība, mitruma līmeņa uzturēšana, skābekļa piesaiste šūnām, pretnovecošanās, pigmentācija, ādas tvirtums, kolagēna un elastīna sintēze, šūnu membrānu aizsardzība, detoksifikācija, asinsvadu sieniņu stiprināšana – un tas viss ilgtermiņā. Tieši tāpēc Regene Supreme ir lietojams tikai kursa veidā, savas augstās koncentrācijas un aktīvo vielu dēļ. Kursa garums ir 1,5 mēneši – tieši tik, cik ilgst viens ādas atjaunošanās cikls. Šādu kursu iesakāms veikt 3-4 reizes gadā.

Kas ietilpst Regene Supreme kursā?

Kurss sastāv no trīs produktiem – dienas krēms, nakts krēms un attīrošās putas. Produkti strādā sistēmā, papildinot viens otru.

Jūsu mājas lapā ir minēts, ka produkts ir kopradīts ar Vācijas un Šveices speciālistiem?

Jā, esam piesaistījuši minēto valstu speciālistus Regene Supreme izstrādē, jo produkts ir specifisks un gana sarežģīts. Mums kā ražotājiem ir 11 gadus pieredze profesionālās kosmētikas izstrādē, esam vieni no labākajiem šajā nozarē, taču Regene Supreme piemīt specifiskas nianses un kaprīzes, kuras risinājām kopīgi ar kolēģiem no Šveices un Vācijas, lai nodrošinātu 100% produkta efektivitāti tieši uz cigarešu dūmu skartas ādas un šūnām.

Vai varat nedaudz atklāt produkta sastāvu – kas ir tas, kas dod acīm redzamo rezultātu?

Rezultāts ir tiešām acīm redzams! Kā teica kāda kliente – diena pret nakti!

Pamatā tās ir biotehnoloģiski radītas jaunākās izejvielas un dabas vielas.

Piemēram, Regene Supreme sastāvā ir ekstremolīti. 1985. gadā sālsezerā tika atklātas baktērijas, kas, dzīvo ļoti krasos ārējās vides apstākļos, kā rezultātā baktērijas ir izveidojušas kolosālas aizsargspējas –aizsargmētelīti vai aminoskābju aizsargmantiju, kas pasargā šūnu membrānu un olbaltumvielas no ārējās vides ietekmes. Bez tam tās efektīvi piesaista ūdeni un nodrošina šūnu ar maksimālu mitruma līmeni. Klīniskie pētījumi par ekstremolītu efektivitāti ir pārsteidzoši. Šāda aizsargspēja ir tieši tas, kas nepieciešams ādai un šūnai, ja sieviete smēķē.

Savukārt dienas krēma sastāvā ir cita veida supermolekula - tai piemīt gaismas atstarojoša iedarbība un rezultātā sejas tonis izlīdzinās, bez tam tā strādā kā pretnovecošanās aģents un aizsargs. Varētu teikt, ka tas ir jaunās paaudzes CC vai BB krēms. Tas nesatur krāsu vai pigmentu, taču nodrošina līdzenu sejas ādas toni un starojošu efektu sejai.

Protams, bez "gudrajām molekulām" vai biotehnoloģiskajām izstrādēm produktu sastāvā ir vesela virkne antioksidantu, mikrocirkulāciju uzlabojošas vielas, vitamīni, mikroelementi, augu ekstrakti, eļļas, mazmolekulāra hialuronskābe, pienskābe un bišu vasks, kas ir kolosāls "ādas remontētājs". Pamatā, sastāvs ir vērsts uz starpšūnu matricas atjaunošanu, šūnu spēcināšanu, šūnu membrānas aizsardzību, detoksifikāciju, maksimālu ādas aizsardzību, ādas apasiņošanu, pretnovecošanās iedarbību, pret -pigmentāciju un vienkārši izskata un ādas uzlabošanu, aizsardzību ilgtermiņā. Taču produkts joprojām ir 99% dabīgs, neskatoties uz tā HI-TEC sastāvu.

Vai produktiem piemīt kas tāds, kas mūs varētu pārsteigt lietošanā?

Mūsdienās pārsteigt nav viegli, jo kosmētikas klāsts ir milzīgs. Taču nakts krēmam ir kāda unikāla īpašība- tas konsistencē varētu šķist bagātīgs, kā jau nakts krēms, taču, to uzklājot uz sejas, tas "pārvēršas no krēma par ūdeni". Krēma ierastā, taukainā struktūra zūd un paliek svaigs mitrums, kas momentā iesūcas. Tas nodrošina ilglaicīgu mitrināšanu. Varētu rasties sajūta, ka seja pēc mazgāšanas nav kārtīgi nosusināta, tomēr tas tā nav, tā ir krēma darbība, kas dod šo sajūtu. Ar šo efektu vēlējāmies krēmam piešķirt maksimālu vieglumu, nezaudējot un neietekmējot tā vērtīgo sastāvu.

Visu trīs produktu aromātam ir izmantota citronzāles ēteriskā eļļa, kas ir viegla un gaistoša. Citronzāles ēteriskā eļļa neietekmē formulu un nenojauc tās iedarbību un tajā pat laikā ir pilnīgi dabīga. Nekādu mākslīgo aromātu vai parfīmu.

Bet kā ar veipotājiem? Vai arī veipotājiem der Regene Supreme?

Veipošanas gadījumā runa ir vairāk par tabakas ietekmi uz šūnu un ādu no iekšienes, jo dūmi, kas rodas veipošanas procesā būtībā ir ūdens tvaiks. Taču tabakas iedarbība uz šūnu un ādu paliek nemainīga, tāpēc noteikti Regene Supreme ir iesakāms arī veipotājiem.

Vai produkts jau ir kaut kur nopērkams?

Mēs lepojamies ar mūsu inovāciju, jo tai pasaulē nav analogu. Tāpēc mērķtiecīgi vēlamies iekarot eksporta tirgus. Pirmā valsts bija Šveice, kas sev nodrošināja šī produkta ekskluzīvas izplatīšanas tiesības, sekojot Vācijai un ASV. Latvijā produkts ir nopērkams Regene Supreme ražotāja GMT Beauty mājas lapā.

Regene Supreme paredzēts visiem ādas tipiem, no 18 gadu vecuma. To var lietot arī ap acīm, tādējādi nodrošinot arī acu zonas kopšanu kursa laikā.

Regene Supreme komplekta cena ir 99 EUR, taču, dāvājot iespēju iepazīt produktu un izmēģināt to, pretī saņemot atsauksmi – iepazīšanās cena 69 eur.

Par klīniskajiem pētījumiem un produktu detalizētāk lasiet Regene Supreme mājas lapā.

Comment Form