Neierobežots figūru uzlabojošu masāžu apmeklējums 125 EUR
Foto: Publicitātes foto

Neticami - līdz 2020.gada sagaidīšanai palikušas mazāk kā 40 dienas. Nekas nav nokavēts - Tu vari uzlabot savu figūru, lai svētku tērps izskatās vēl labāk!

Lai palīdzētu Tev sagatavoties svinībām, līdz 2.decembrim pieejams īpašs piedāvājums no "Figura Line". Ekspress kurss tikai par 125 eiro, kurā iekļauts neierobežots limfas stimulācijas masāžu apmeklējums līdz 30.decembrim.

Izmanto šo piedāvājumu un sagaidi Jauno gadu ar krietni lielāku pašpārliecinātības devu! Iemesli kāpēc Tev vajadzētu apmeklēt limfas stimulācijas masāžu:

  • Ceļš uz skaistumu caur veselību

Šī masāža ķermenim saudzīgā veidā veicina limfas plūsmu organismā, sekmējot organisma attīrīšanu dabīgā veidā, kas savukārt uzlabo dažādus procesus, tajā skaitā paātrina vielmaiņu.

  • Pielīdzināma fiziskām aktivitātēm

Stundu garā masāžā uz īpašā masāžas aparāta/trenažiera ļaus patīkamā un relaksējošā veidā iztērēt 200 – 500 kalorijas.

  • Vispusīgs rezultāts

Regulāri apmeklējot limfa stimulācijas masāžu, gan jutīsiet patīkamas pārmaiņas – enerģijas pieplūdumu, bezmiega, nemiera un galvassāpju samazināšanos, gan arī citi pamanīs jūsu ādas stāvokļa un figūras uzlabošanos.

  • Ātrs rezultāts

Pirmās izmaiņas jūtamas jau pēc 3-4 regulāriem masāžas apmeklējumiem, bet 80% klientu jau pēc 6 masāžām ir izmērāmi rezultāti - ķermeņa apkārtmēru samazināšanās.

  • Palīdzēsim nonākt pie mērķa

Apmeklējot masāžas regulāri, katrai klientei tiks izstrādāta individuāla masāžas programma, vairāk veltot uzmanību iedarbībai uz problēmzonām. Tāpat masāžu ir iespēja papildināt ar ietīšanu ar dabīgām maskām. Kamēr izbaudi masāžu 2 dabīgās maskas strādās Tavā vietā - celulītu mazinoša maska gurniem un augšstilbiem, tauku šūnas šķeļoša – vēdera zonai. Starp citu - līdz 30.decembrim ietīšana masāžas laikā visām problēmzonām ar 50% atlaidi (pilna cena 11 EUR).

Atceries, studijas strādā pēc pieraksta, tāpēc arī pirkuma izdarīšana ieplāno "Figura Line" studijas apmeklējumu jau laicīgi . Esi mīļi gaidīta sešās studijās Rīgā – Āgenskalnā, Imantā, Juglā, Pļavniekos, Purvciemā, Vecrīgā. Kā arī studijās citā Latvijas pilsētās - Aizkrauklē, Dobelē, Jēkabpilī, Madonā, Ogrē, Preiļos, Priekulē, Talsos un Tukumā.

Visu studiju tālruņa numuri pieraksta veikšanai www.figura-line.lv

Izdevīgo masāžas kursu akcijas laikā vari iegādāties arī internetveikalā, saņem to e-pastā un ar izdruku doties to izmantot sev ērtākajā studijā.

Pirkumus veic internetveikalā FiguraLine-shop.lv

Nepalaid garām jaunumus - seko "Figura Line" profiliem arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram

Comment Form