Pagarināta pieteikšanās konkursam 'Latvijas Izcilnieki 2012'
Foto: Publicitātes foto

Ņemot vērā pēdējā nedēļā vērojamo aizvien pieaugošo skolēnu aktivitāti un interesi par konkursu Latvijas Izcilnieki 2012, pieteikšanās tiek pagarināta līdz š.g. 10.jūnijam (pasta zīmogs). Tādējādi 4.-11. klases skolēni iegūst papildu nedēļu, lai sagatavotu pieteikumu stipendiju konkursam piecās dažādās kategorijās - humanitārās zinātnēs, eksaktās zinātnēs, mākslā, mūzikā un sportā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai pateiktos skolām par iesaistīšanos jauno talantu atklāšanā un izaugsmes veicināšanā, ieviesta jauna nominācija - Latvijas Aktīvākā skola. Galvenā balva, 1000 lati inventāra iegādei, tiks piešķirta Latvijas skolai, kuras skolēni konkursa ietvaros iesūtīs visvairāk pieteikumus.

„No saņemtajiem pieteikumiem un zvaniem uz informatīvo konkursa tālruni secinām, ka šogad konkursā galvenokārt plāno piedalīties bērni un jaunieši, kuri startēja konkursā jau pērn vai aizpērn. Tas patiešām priecē, jo liecina par Latvijas skolēnu mērķtiecību un vēlmi izkopt savu talantu! Tomēr aicinām vecākus, pedagogus un skolu vadību mudināt un iedrošināt pieteikties arī bērnus, kuri iepriekš tam nav saņēmušies," uzsver Latvijas Izcilnieki 2012 žūrijas loceklis Ivars Andiņš. „Ar jauno nomināciju Latvijas Aktīvākā skola mēs gan aicinām skolas vairāk iesaistīties, gan arī esam radījuši pateicības mehānismu mācību iestādei, jo panākumos būtisks ir arī konkrētas skolas ieguldījums skolēna izglītošanā".

Jāatgādina, ka šogad stipendiju konkursa organizētājs Maxima ir arī palielinājis stipendiju fondu. Ja pirmajos divos Maxima stipendiju konkursa gados četrdesmit skolēni saņēma 100 Ls stipendiju, tad šogad šīs stipendijas apmērs ir dubultots. Šogad četrdesmit skolēni saņems 200 Ls stipendiju, bet tāpat kā pērn un aizpērn pieci skolēni saņems 1000 Ls stipendiju.

Detalizētu konkursa nolikumu un pieteikuma anketu jāmeklē mājas lapā www.maxima.lv/latvijasizcilnieki. Latvijas Izcilnieki 2012 vērtēs individuālos sasniegumus, kas gūti laikā no 2011. gada 1. janvāra līdz 2012.gada 30. aprīlim. Konkurss sadarbībā ar Maxima Latvija, LNT, radio Skonto, uzdevumi.lv, e-klase.lv norisinās jau trešo gadu.

Iegūt papildu informāciju vai risināt ar projektu saistītos neskaidros jautājumus ikviens var, rakstot uz e-pastu latvijasizcilnieki@latvijasizcilnieki.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67844422.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form