Palīdzēsim Viktorijai Baburinai
Foto: Publicitātes attēls

Viktorija Baburina – ļoti jautra un dzīvespriecīga meitene. Pirms gada viņa ar grūtībām varēja paiet, pieceļoties uz pirkstgaliem, un ļoti kautrējās, ka nespēj dejot, kā pārējie bērni. Kad Viktorija bija pavisam maza, varēja paiet tikai 2-3 metrus, un tad sāka raudāt no sāpēm. Ja tajā laikā viss būtu palicis bez izmaiņām, Viktorija visu mūžu klibotu un staigātu, pievelkot kājas. Bet mamma nesamierinājās un vērsās pie labdarības fonda "Ticība, Cerība, Mīlestība".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma


Meitene tika aizsūtīta uz Sanktpēterburgu. Iegurņa attēlā bija redzami abu gūžas locītavu samežģījumi. Pagājušā gada jūnijā ārsts Valerijs Jevseejvs veica operāciju abām locītavām, kur tika ievietotas speciālas plāksnes. Pēc tam Viktorija jau vienu reizi bija uz mini-rehabilitāciju, kuras laikā tika veikta meitenes pareizas gaitas veidošana.

Šī gada jūlijā plāksnes vajadzēs izņemt, tās ir izpildījušas savas funkcijas. Tagad nepieciešams iemācīt meiteni pareizi staigāt, šim nolūkam ir vajadzīga rehabilitācija, turklāt nevis viena, bet vairākas nodarbības. Viktorijai ir izgatavoti speciāli apavi, kas atvieglo staigāšanas procesu, tāpēc fonda pārstāvju vizītes laikā viņa ne tikai ar svarīgu izteiksmi pastaigājusies, bet arī ar prieku skraidījusi un spēlējusies bērnu rotaļu laukumā. Pēc Sanktpēterburgas ārstu domām, prognozes, ka Viktorija staigās kā viņas vienaudži, ir ļoti labas.

Palīdzēt Viktorijai saglabāt dzīves prieku ir reāli! Sanktpēterburgā ir ļoti laba, profesionāla rehabilitācija. Bet tās iziešanai un pašas operācijas veikšanai ir nepieciešama liela naudas summa – 7000 eiro. Tomēr, ja no daudziem cilvēkiem katrs ziedos kaut 0,5-1 eiro – to summu būs iespējams savākt! Ziedot ir iespējams, izmantojot zemāk norādīto informāciju. Izmantojot banku rekvizītus, lūdzu, norādiet, ka nauda ir veltīta Viktorijai Baburinai.

Saņēmējs: Labdarības fonds "Ticība, Cerība, Mīlestība", reģ. Nr. 50008173931

АS "Swedbank"
SWIFT: HABALV22
LV05HABA0551037000771

Nordea Bank AB Latvijas filiāle,
SWIFT NDEALV2X
EUR – LV19NDEA0000083088858
USD – LV72NDEA0000083088874
RUB – LV12NDEA0000083088887

Zvanot uz labdarības tālruni 90006560, Jūs ziedosiet 4 eiro 27 centus.
Zvanot uz labdarības tālruni 90006684, Jūs ziedosiet 1 eiro 42 centus.

Jau daudzkārt mēs esam pārliecinājušies, ka Sanktpēterburgas ārsti glābj mūsu slimos bērnus. Puisim no Alūksnes, Robertam Bumbišam, par ko nesen stāstījām, bijušas veiktas ceļgalu operācijas. Apskates un iepazīšanās ar iepriekšējo izmeklējumu rezultātiem laikā bijusi atklāta vēl viena ļoti nopietna un bīstama patoloģija: kakla skriemelis nepareizas attīstības dēļ bloķējis cerebrospinālā (smadzeņu) šķidruma atteces kanālu, un šķidrums ir sācis uzkrāties galvā. Šis stāvoklis varētu būt letāls, ja paliktu nepamanīts. Bet viss atrisinājies laimīgi. Tagad Roberts atkopjas pēc operācijām. Cerēsim, ka viņam viss būs labi!

Paldies visiem ziedotājiem, kuri kādreiz palīdzējuši savākt naudu Robertam Bumbišam! Tagad Jūsu palīdzība nepieciešama brīnišķīgajai Viktorijai Baburinai.

Vairāk stāstu par bērniem, kuriem ir vajadzīga palīdzība, var izlasīt mūsu vietnē.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form