Pēdējais laiks pieteikties uz bērnu vasaras nometnēm!

Klāt bērnu vasaras brīvdienas un Jums nav kur atstāt bērnu? Mums ir, ko Jums piedāvāt!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

MarieN Studio aicina bērnus uzdienas klubiņu - aizraujošām nodarbībām un aktivitātēm visas dienas garumā! Klubiņš darbosies no š.g. 29. jūnija līdz 15. augustam darba dienās no 9:00 - 18:00 un ir paredzēts bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Bērni lieliski pavadīs laiku, iesaistoties aizraujošā piedzīvojumu programmā un dažnedažādāsaktivitātēs - dejās, dziesmās un darbojoties radošajā darbnīcā. Plānotas ekskursijas pa Rīgu, jautra atpūtas un spēļu programma, sportiskassacensības, koncerti un citas aktivitātes. Dalībasmaksa: 50 LS nedēļā vai 12,5 LS dienā (cenā iekļautas pusdienas,ekskursijas, muzeju, filmu, izklaides vietu apmeklējumi un mācību materiāli)

Jau piekto gadu organizējam bērniem atpūtas un piedzīvojumu nometnes!

Nometnes „Dejo un dziedi kā zvaigzne" notiks burvīgā vietā - viesu mājā „Jaunsvelmes" tikai 50 km no Rīgas (netālu no Ķeguma)! Bērnidarbosies aizraujošās nodarbībās pie zvaigžņotiem pasniedzējiem - dziedātāju unšova „Dejo ar zvaigzni" uzvarētāju Lieni Šomasi, „Dejo ar Zvaigzni 2" uzvarētāju - sporta deju dejotāju un dejupasniedzēju Violas Abramovu, dziedātāju Agnesi Baroni, Hip hop dejupasniedzējiem Aleksandru Ivanovu, kāarī citiem lieliskiem pasniedzējiem! Piedāvājam mācības, izklaidi un labuatpūtu vienuviet! Bērni apgūs daudzveidīgu nodarbību programmu - dziedāšanu undeju soļus - mūsdienu dejas, sporta un breika dejas, kā arī sportiskas unradošas aktivitātes. Nometnes maksa: 145 LS. Pagājušā gada dalībniekiem, studijas audzēkņiem, kā arīotrajām bērnam no vienas ģimenes - 140LS.

Pēdējais brīdispieteikties uz nometnēm - no 06.07.2009līdz 12.07.2009 un no 13.07.2009 - 19.07.2009! Šajās nometnēs palikušas pēdējāsvietas! Pēc vecāku pieprasījuma atklājam pieteikšanos uz nometni no 20.07.2009līdz 26.07.2009! Nenokavē!!!

„MarieN Studio"saka paldies saviem draugiem un labdariem par atbalstu talantīgiembērniem un mūsu organizētajām nometnēm!

Pieteikšanāsun sīkāka informācija pa tel. 26170044; 67313404, kā arī www.marien-studio.lv

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form